Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ DÖNÜŞÜ HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Konu: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları (/showthread.php?tid=1653)

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - gökyüzü - 01-04-2017 11:25 AM

(01-04-2017 02:01 AM)vilma Yazılan:  
(01-03-2017 10:57 PM)gökyüzü Yazılan:  Takintiliyimdir ama her şeye değil beni duygusal olarak yaralayan sözleri unutamıyorum ama ne gariptir ki o dünya düzeni değişiyor ve o insanlar benden özür diliyor ya da başka türlü benim lehimde sonuçlar oluyor. Evliliğim daha yeni olduğu için mutluyum mutsuz muyum bilemiyorum haftanın yarisi kavgalı yarisi mutluyuz nereye gidecek bilemiyorum. Ergenlikte çok çirkindim anneme fiziksel olarak benzemem annem çok ama çok güzel bir kadınmış ve ben babama benzediğim için annem beni dalgayla karışık ezerdi ben çocukken anne sevgisini hiç göremedim babam desteksicimdi. Insanlar benim duru bi güzelliğim farklı bi cekiciligim olduğunu söylüyor ama ben kendimi güzel bulmuyorum. Eşim orta sekerdir balık burcu güneş Venüs ay balık burcunda fazlasıyla duygusal bi erkekte olması gerekn mantık onda yok fazla anneci teyzeci ablaci. Temmuzda nikahim ağustosta düğünüm oldu. 3 senede atama bekledim 2015 te atandim. Eşimle arkadaş aracılığıyla tanıştım.Tekrardan değerli yorumların için teşekkür ederim vilma ??

aa neden mutlu muyum mutsuz muyum anlamıyorum diyosun ya daha yeni evlisin cicim aylarındasın mutluluktan delirmen lazım senin :( aman amaaan aşırı ailesine annesine ablasına felan düşkün erkekler beni de korkutur uzak durmayı tercih ederim şahsen him

rektifikasyon mu yaptırdın doğum saatin için? vedikte çok önemli dakikalar bi de temmuzun 20sinden sonra mı nikah kıydınız

Anneme teyzeme sordum ben doğduğumda ezan okunuyormus onları araştırdım.temmuzun başında kıyıldı

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Alejandro - 02-07-2017 08:16 PM

Solar harita konusu hortlamış bir soru sorabilirmiyim

Solar return haritamda ilginç bir şey ayım ayımla kavuşuyor 3orb fark ile. Sizce etkisi ne olur

Natal yükselenim ikizler solar yükselenim yay ve solar 1. Evde 3 gezegen var. Zor bir yıl olurmu sizce çünkü açılar çok sert ve ev yerleşimleri hoş değil

Birde solar return ile detaylı bilgiyi burası dışında nerden öğrenebilirm

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Libra - 02-07-2017 09:52 PM

Ay ın temsil ettiği alan bu sene daha ön planda olacaktır diye düşünüyorum
Solar konusunda buradaki bilgiler dışında bir şey bilmiyorum

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Alejandro - 02-07-2017 10:01 PM

(02-07-2017 09:52 PM)Libra Yazılan:  Ay ın temsil ettiği alan bu sene daha ön planda olacaktır diye düşünüyorum
Solar konusunda buradaki bilgiler dışında bir şey bilmiyorum

Kadınlar , duygular , ev , ruh diyorsunnn

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Laamimha - 02-07-2017 10:52 PM

solar haritada öncelikle yükselenimiz ne ona bakıyoruz, y. burc natalda hangi evimize denk geliyor, ayrıca yükselene yerleşen gezegenler.
Bunlar.tek tek ne anlam ifade ediyorsa o seneki başlıca dış görünümumuz sanırım bu oluyor.
o seneki konularıysa önce hangi evlerde yoğunluk var bakarak belirliyoruz.
@sevdeed haritasından örnek vermem gerekirse, 4. Evinde 3 gezegen var terazi ve akrepte 4.evi.
Ailesi evi ve 4. Ev konuları gündemde olacak (önce 4..ev konularına , sonra terazi ve akrep in bu evdeki durumlarına en son yerleşen üç gezegenin bu ev durumlarına bakarsın jupiterle başlayarak. )
En son natalda terazi nereye denk geliyor ve acıların anlamları
sonra 2. Ev Mars Venüs ve burçlar vs...
Böyle. Gider.
mumkunse bir kağıt kalem alıp sıra ile yazarak gidin en son olarakta okuyup yorumlayın.

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Alejandro - 02-08-2017 12:35 AM

[Resim: l3anbJ.gif]
(02-07-2017 10:52 PM)divitsizhokka Yazılan:  iki mesaj alıntı yapmayı bilmiyorum, buraya yorum.yapan herkese genel yazmış gibi olayım, solar haritada öncelikle yükselenimiz ne ona bakıyoruz, y. burc natalda hangi evimize denk geliyor, ayrıca yükselene yerleşen gezegenler.
Bunlar.tek tek ne anlam ifade ediyorsa o seneki başlıca dış görünümumuz sanırım bu oluyor.
o seneki konularıysa önce hangi evlerde yoğunluk var bakarak belirliyoruz.
@sevdeed haritasından örnek vermem gerekirse, 4. Evinde 3 gezegen var terazi ve akrepte 4.evi.
Ailesi evi ve 4. Ev konuları gündemde olacak (önce 4..ev konularına , sonra terazi ve akrep in bu evdeki durumlarına en son yerleşen üç gezegenin bu ev durumlarına bakarsın jupiterle başlayarak. )
En son natalda terazi nereye denk geliyor ve acıların anlamları
sonra 2. Ev Mars Venüs ve burçlar vs...
Böyle. Gider.
mumkunse bir kağıt kalem alıp sıra ile yazarak gidin en son olarakta okuyup yorumlayın.

Uzman astrologlar hangi ay hangi ev konulari gündemde olacak. Bunu da belirtiyorlar ama.nasıl yapiyorlar bilmiyorum.

2016 solar haritami paylasmistim http://www.astrosohbet.com/forum/showthread.php?tid=1653&page=41

Şurdaki yorumları okuyabilirsiniz.

Ek olarak : 2016 solar haritam hâlâ devam ederken şunu paylaşmak istiyorum. Astroloji ve bir Astrolog ile ilk tanistigimda klasik soruyu sordum. İlk olarak Şubat ayında evlilik için hareket demisti ama ben ocak ayından subat başı da dahil trajikomik bir surü evlilik görüşmesi yaşadım. Hanı Şubat sonunu beklemeye mecalim kalmadı.
Şükür jupiter retro yaptı da biraz daha normal olacak hayat benim kimyama göre akacak. Bu sene bitmek bilmedi.
Hoş sorun bitsin istiyor muyum? Bir ay oğlak olarak yaşlanmak istemiyorum ben hep 25 kalayim. ((: bu sayıyı görünce bile kötü oldum . Ne zaman 25 olmuşum! :@

Dip/dip not:
Alihan haritani yüklersen daha rahat bakabiliriz.

Geldim ...

Ay oğlak konusunda seni bir koç olarak çok iyi anlıyorum. Muhtemelen duygu-ego mekanizmamız aynı çalışıyor.

Haritama gelince ; natallı solar atiyorum. Solar Return Haritam ;

Açıkçası 21 martta baya şehir dışına felan çıkmaya çalışıyorum ki solar haritam şaşsın diye ama olmıyo

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Alejandro - 02-11-2017 03:48 AM

(02-09-2017 02:36 AM)divitsizhokka Yazılan:  Alihan, doğum günümüzde şehir degistirsek bile bence tüm yılı Hangi şehirde gecirirsek oranın etkileri olur gibi geliyor bana. Ondan şehir degistirmemek diye düşünüyorum. :/

Haritana üstün körü baktım. Bu sene başlıca konun kariyerin ideallerin arkadaşların ve ikili ilişkiler olacak sanirsak.
Yükselen Yay ve 1.evine Saturn yerleşmiş imtihanlar gelecek inşaallah güzel bir sene geçirirsin

Ne zaman gün yüzü gördümmki

Her sınavımdan sonra allaha sığınıyoum daha napıyım bilmiyorum. Ben kendimle ilgili biseyi kafaya taktığımda millet bana gelip ya sen salakmısın daha önce ne zorluklar atlattın ne psikolij savaşlaf verdin bunu mu geldin kafaya takıyosun diyor

Bazen benden dengesiz bi insan tanımazken bazdnde insanların labuali densesiz hareketlerine katlanamıyorum. Ay oğlakla yükselen ikizlerin karmaşası bu.

Ayrıca istanbulda kalıcam gbi görünüyor. Tatil planları ertelencek sanırım eğer yeniden işe girersem...

Kariyer konusuna hiç şaşırmadım. Solardaki ay ay kavusumu cok dikkatimi cekti. Yine göz pınarlarında yaş kalmicak ya yeminle !!

O değilde youtube kanalı acip bide ordan para kazanmaya calısıcam

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Alejandro - 02-12-2017 03:53 PM

(02-11-2017 11:14 AM)divitsizhokka Yazılan:  Bak sen o işi yaparsın, baya da tutar. kamera önünde olmak istiyorsun, severek yapacağını düşünüyorum.
ay oğlak olman hasebiyle saçma videolar cekmeyecegini umuyorum. (:
zaten.gençlik artık youtube'da...

bir de.şunu diyeyim (üzmek için demiyorum tabi)
Daha yolun.basindasin... her sene bir öncekiler ne güzeldi diyorum. .Bu hayatta bazılarımız daha ağır imtihanlar yaşıyor. ve her sınav yasayana zor geliyor.
çok şükür aç değiliz, açıkta değiliz ve bir vatanımız var. Ya o da olmayaydi? (;

30 yaşına gelip hâlâ bebek gibi davranmaktansa, erken yaşta olgunlaşmak en güzeli.

Gerçekten laubali video cekenlere sinir oluyorum , farklı bir tarz yapmak istiyorum. Zaten anca öyle izlenirim. Evet herkesin imtihanı var geçmişe bakıp ne kadar büyüdümm diyorum

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Libra - 03-14-2017 12:50 AM

Nun senin natalın vurgulanmış Yükselen aslandın Natal etkileri daha yoğun olacak anlamına geliyor bu Öyle biliyorum

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Alejandro - 03-14-2017 01:30 AM

Yükselen aslan senem cok güzel gecmisti saçımın en bakımlı en gür olduğu seneydi kuaför güzellik ve sanat konularında bana şans getiren bir sene olmuştu

Ayrıcaaaaaa doğum günüm geliyor solarım cok kötü güneşim güneşimle kavuştuğu anda ne yapıyor olacağım acaba