Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ DÖNÜŞÜ HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Konu: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları (/showthread.php?tid=1653)

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - cero - 02-26-2016 05:29 PM

(11-17-2015 03:13 PM)cero Yazılan:  Merhabalar arkadaşlar, bu benim solar return haritam ekim ayı, 12.ev oluyor akabinde asc(kasım) saturn etkisinde başlıyor. Aralık ve ocak aylarının(oglak,kova) yönetici gezegeni yine 1. Evde...

Benim sizlere sorum, şubat ayı için neler söylersiniz? Şubat ayı(balık) agırladığı gezegen; ay ve zıt açıları dikkat çekici ve bulunduğu ev, aile, kökler, yer değiştirme gibi temel başlıkları olan 4.ev. Su an babamın geçirdiği hastalık hayatımızın konusu; çabalarimiz dualarimiz onunla. Acikcasi ben mi "subat" ayina karamsar bakiyorum bilmiyorum, sizin fikrinizi ve bilginizi önemsiyorum @ninsianna @lionhearted

Yorum yapmak isteyen arkadaşlar olursa diye başlığı takip ediyor olacağım.
Bu akşam, merkür güneş'in kalbine değdiğinde, sizin de yüreginizden geçen tüm dualarınızın karşılık bulması dilegiyle...

Check ediyorum: şubat duygusal olarak yoğun geçiyor. Güneş dönüsümden bu yana en melankolik ay oldu. Bu ayın lütufları da oldu bolca. Son 4 gündür dünyanın renkleri solmuş gibi, bunda tr satürn'ün natal venüs'ümü kucaklaması büyük rol oynuyor diye düşünüyorum.

Şimdilerde benim de gözüm ufuktaki saturn mars retrosunda.
Mart'ta Balık burcunda gerçekleşek tutulma da geçtigimiz eylül ayının 27 si civarı olan olaylara atıfta bulunacakmış, sonuca erdirecekmiş; dün dincer güner tweet atmıstı bunu. Görmeyeniniz varsa ilginizi çekebilir diye ekleyeyim dedim.

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - say24 - 02-28-2016 07:17 AM

Solar haritamda 6. evde (İş hayatı, sağlık evi) Yengeç burcunda stelyum var (Güneş, Ay, Merkür, Mars) ve stelyumum Plüto ve Uranüs'le T-Kare açı kalıbı oluşturuyorlar. Doğum günümde Yengeç burcunda Yeni Ay meydana geldi.

Şu 7 ay içinde hayatımda çok şey değişti ve stres hayatımı ele geçirdi. Memnun olmadığım, her sabah mecburiyetten dolayı mutsuz biçimde uyanıp gittiğim staj ve yaşadığım diğer problemler hem ruh sağlığımı, hem de beden sağlığımı çökertti. Sinüzitle tanıştım, göğüs kafesi ağrıları çekiyorum, eskiden kolay kolay hasta olmayan ben artık her ay hasta oluyorum, takıntılarım tavan yapmış vaziyette...

Ama yapabilecek bişeyim yok sabır çekmekten başka. Şunun şurasında 3 ay kaldı sadece. Zaman su gibi akıp gidiyor. Tek temennim bir an önce şu Lise'yi bitirmek.

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - say24 - 02-29-2016 02:53 AM

(02-28-2016 03:20 PM)Kumsal Yazılan:  Bu arada say24 resminde çok güzel çıkmışsın.

Teşekkürler Kumsal gülücük

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Helin91 - 03-23-2016 05:42 PM

(01-01-2013 12:30 AM)Jupiter Yazılan:  
(01-01-2013 12:29 AM)Kerim1S Yazılan:  
(01-01-2013 12:26 AM)Neptunian Yazılan:  
(01-01-2013 12:23 AM)Kerim1S Yazılan:  Neptünian minik bir yorumda ben alabilirmiyim solar haritamla ilgili enerjinin güzel aktığı alanlar ve dikkat etmem gereken alanlarla ilgili gülücük[font=tahoma][/font]

12 eylül'de Söke'de miydin ?

Evet.. Doğduğum yer değil bulunduğum yeri baz almam gerekiyor değil mi ?

Eet doğduğun yer değil doyduğun yer önemlidir solar haritalarda gülücük

Jüpiter bana da bir yorum yapar mısın

23 haziran 1991 İstanbul gece 01:00 da doğdum
Ama Ankara'da yaşıyorum
2016/2017 aşk evlilik durumu merak ediyorum
Bu arada siteye giremiyorum sıkıntı yaşıyorum

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Alejandro - 03-24-2016 01:15 AM

Ben bu haritalara "happy birthday chart" diyorum :D bence gerçekten sevdiklerimize kendi ilgi alanımızdan manevi olarak verilebilcek bir hediye.

2 gün önce (21 Mart) doğum günümdü ve güneş dönüşü haritamı yorumlamayı o güne bırakmıştım . bu yıl solar yükselen terazide ve bu sene üniversiteye hazırlanıyorum. toplum önünde bulunacağım adaletin yoğun olduğu ve bence aşkın güzelliğin tema bulacağı bir yıl beni bekliyor (şu mars retrosunu saymazsak evet bakalim nasıl sarsıcak)

Belki siz de yorumlamak isterseniz (bana bir happy birthday demek isterseniz ) diye yazıyorum ;

21 Mart 1998 , sabah 10:20 Cumartesi , İstanbul .

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - etelance - 04-22-2016 03:03 AM

Kardeşim boşanmak üzere solar return haritasını yorumlayacak biri var mı? çok makbule geçecek gerçekten
01.01.1981 ist saat: 5.40 sabah
şu an ispanya-murcia'da

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - bird - 04-22-2016 10:20 PM

Benim haritama da bakar mısınız? 4 haziran 1995 1 : 25 kayseri de dogdum. Ankara da yaşıyorum

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Didemm - 05-21-2016 06:38 PM

Merhaba Gunes donusu haritamda yukselen burc terazi 29 derece ve ay da 1.evde yorumlayan olursa sevinirim

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Laremme - 11-02-2016 05:44 PM

Merhaba,

2017 haritam konusunda yardımcı olabilir misiniz ? 10.evimde venüs,mars ve uranüs var bu iyi gibi ama açılar hakkında henüz yeterince bilgim olmadığı için yardımcı olabilir misiniz haritayı yorumlamakta?

http://i.hizliresim.com/NkvLQN.png

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Laremme - 11-03-2016 10:31 AM

(11-02-2016 05:44 PM)Laremme Yazılan:  Merhaba,

2017 haritam konusunda yardımcı olabilir misiniz ? 10.evimde venüs,mars ve uranüs var bu iyi gibi ama açılar hakkında henüz yeterince bilgim olmadığı için yardımcı olabilir misiniz haritayı yorumlamakta?

http://i.hizliresim.com/NkvLQN.png

yardım edebilecek hiç kimse yok mu?