Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ DÖNÜŞÜ HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Konu: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları (/showthread.php?tid=1653)

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - elifinden - 12-20-2015 12:03 AM

(12-19-2015 11:06 PM)cero Yazılan:  Merhaba @elifinden solar yukselen natal yukseleninle ayni oldugunda bu cogu zaman hayatinin donum noktasini isaret eder. haritanda sabit burc yukseldigi icin, bu yil var olan isleri/konulari tamamlamak oturtmak yeni bir baslangictan daha kolay olacaktir.

Haritanin butununu yorumlayamayacagim ama;

şubat ayında empatiden duygusal bogulmalar yasayabilirsin. Detaylara dalip buyuk resmi kacirmazsan daha kolay olur. Varolan sorumluluklarından kaçma egiliminde olabilirsin. Bir de subat ayinda gordüğün rüyaları dikkate almanı öneririm.

Tesekkur ederim yorumunuz için yanlış anlamadiysam şubat ayında 4. Ve 10. Ev etkileri hakim. Mart 5-11vs. şeklinde mi ilerliyor

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - cero - 12-21-2015 12:08 AM

(12-20-2015 12:03 AM)elifinden Yazılan:  
(12-19-2015 11:06 PM)cero Yazılan:  Merhaba @elifinden solar yukselen natal yukseleninle ayni oldugunda bu cogu zaman hayatinin donum noktasini isaret eder. haritanda sabit burc yukseldigi icin, bu yil var olan isleri/konulari tamamlamak oturtmak yeni bir baslangictan daha kolay olacaktir.

şubat ayında empatiden duygusal bogulmalar yasayabilirsin. Detaylara dalip buyuk resmi kacirmazsan daha kolay olur. Varolan sorumluluklarından kaçma egiliminde olabilirsin. Bir de subat ayinda gordüğün rüyaları dikkate almanı öneririm.

Tesekkur ederim yorumunuz için yanlış anlamadiysam şubat ayında 4. Ve 10. Ev etkileri hakim. Mart 5-11vs. şeklinde mi ilerliyor

Öncelikle düzeltmem gerekiyor başka haritaya senin şubat ayınmış gibi bakmışım, kusura bakma.

Güneş'inin olduğu yer ocak ayı oluyor, dogum günün ocak olduğu icin.

Şubat ayını yorumlamaya calisacagim nacizane (:
mars'inin kontakta oldugu gezegenler jupiter, saturn, pluto, ay. Bu kontaklarin tamami da net bicimde mucadeleyi, curetkarligi tasir yasamina.
Mars ve jupiter birlikte ideallerin, inanclarin bakimindan çok kuvvetli bir enerji olusturur. Jupiter yay konumunu dikkate alirsak, fanatizme varan bir yaklasim seni zor durumda birakabilir.

Pluto hem mars, hem ay'la kontak kurdugundan, icindeki gömülü olan öfkeyi uyandırabilir.
Hem su ücgeni hem de ay/mars kontagı korumacı bir tavra isaret eder aslinda.

Tüm bu acilar da, subat ayinda, baska birinin hakkini savnurken, basinin derde girebilecegini söylüyor olabilir.

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - elifinden - 12-21-2015 01:31 AM

(12-21-2015 12:08 AM)cero Yazılan:  
(12-20-2015 12:03 AM)elifinden Yazılan:  

Öncelikle düzeltmem gerekiyor başka haritaya senin şubat ayınmış gibi bakmışım, kusura bakma.

Güneş'inin olduğu yer ocak ayı oluyor, dogum günün ocak olduğu icin.

Şubat ayını yorumlamaya calisacagim nacizane (:
mars'inin kontakta oldugu gezegenler jupiter, saturn, pluto, ay. Bu kontaklarin tamami da net bicimde mucadeleyi, curetkarligi tasir yasamina.
Mars ve jupiter birlikte ideallerin, inanclarin bakimindan çok kuvvetli bir enerji olusturur. Jupiter yay konumunu dikkate alirsak, fanatizme varan bir yaklasim seni zor durumda birakabilir.

Pluto hem mars, hem ay'la kontak kurdugundan, icindeki gömülü olan öfkeyi uyandırabilir.
Hem su ücgeni hem de ay/mars kontagı korumacı bir tavra isaret eder aslinda.

Tüm bu acilar da, subat ayinda, baska birinin hakkini savnurken, basinin derde girebilecegini söylüyor olabilir.

Çok incesiniz çok tesekkur ederim gülücük çok mutlu oldum yorumunuz için, sivri dilime yine hakim olamayacagim sanıyorum.

Cvp: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - cero - 12-21-2015 03:08 AM

Ben teşekkür ederim; pek de neşeli olmayan yorumumu nezaketle karşıladığınız için.
Eger yaptığım yorumun gerçekleşeceğini varsayarsak; öyleyse astrolojinin faydasını kullanıp, bu ihtimale karşı farkında olarak; yaklaşırken sezerek önlemimizi almamız da mümkün.

Yani bence sizin tabirinizle sivri diliniz kontolünüz altında. çiçek

astro.com dan solar return haritası çıkarma - Elfqueen - 02-01-2016 07:51 PM

Merhaba,

astro.com sitesinden solar return haritasını nasıl çıkartabiliriz maddeler halinde yazabilirmisiniz ?

RE: astro.com dan solar return haritası çıkarma - Elfqueen - 02-02-2016 02:48 PM

Lütfen yardımcı olurmusunuz..Ben yapıyorum ama her seferinde değişik birşey çıkıyor

Cvp: astro.com dan solar return haritası çıkarma - Elfqueen - 02-04-2016 06:44 PM

yardımcı olacak olan yokmu niye kimse yazmıyor

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Elfqueen - 02-04-2016 06:46 PM

Merhaba,

astro.com sitesinden solar return haritasını nasıl çıkartabiliriz maddeler halinde yazabilirmisiniz ? Lütfen çok acil lazım

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Elfqueen - 02-04-2016 07:31 PM

Merhaba, solar haritayı yorumlarken gezegenlerin açılarının yorumlanması ile ilgili bir kaynağa rastlayamadım..Sorum şu örneğin benim solar haritamda güneş ve ay üçgen açısı varsa bunu natal haritayı yorumlar gibi yorumlayabilirmiyiz değilse ne şekilde olacak?

RE: astro.com dan solar return haritası çıkarma - Elfqueen - 02-04-2016 07:32 PM

Merhaba, solar haritayı yorumlarken gezegenlerin açılarının yorumlanması ile ilgili bir kaynağa rastlayamadım..Sorum şu örneğin benim solar haritamda güneş ve ay üçgen açısı varsa bunu natal haritayı yorumlar gibi yorumlayabilirmiyiz değilse ne şekilde olacak?