Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ DÖNÜŞÜ HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Konu: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları (/showthread.php?tid=1653)

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Arkadaş - 11-19-2012 12:52 AM

çok teşkkür ederrim kayasran.. gerçekten vakit ayıdığın için saol çiçek

yaa çok olumsuz yazmışsın ama korktum gülücük
Katılıyorum 8. ev ve 6. evi daha yoğun yaşadığım bir yıl.

Şey birde yükselen terazi varya aklım orda kaldı. ilişkiler konusunada değinebilirmisin?
canın sağolsun ask

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - kayasran - 12-11-2012 03:40 PM

(09-19-2011 01:14 PM)Félicé Yazılan:  Solar haritalarda bir gezegen destroyer denilen 29. derecede olursa, o gezegene ve eve ait konularda muhakkak bir bitiş ve sonlanma gerçekleşir.. diye bir not almışım deftere çok fazla örnek ve gözlem olduğuna dair..

Bu sonlanma ve bitişler 29. derecedeki gezegenin(ay) açıları iyi olursa(Venüs ile kavuşum - solar 5.evde) olumlu yönde mi gerçekleşir?
solar haritam
10 May 2013 saat 22:24 Yalova

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - lacrimosa - 12-31-2012 03:20 PM

Merhabalar, 2013 solar haritama bir kac yorumda bulunabilir misiniz ? [font=tahoma][/font]
http://g1211.hizliresim.com/13/w/gckv9.gif

5. evde stelyum var , yani 5 ev konuları mı gündemde olacak ?

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - hashikio - 12-31-2012 11:36 PM

Birinci solar haritada 12.evde güneş, merkür ve kuzey ay düğümü akrepte kavuşumda,

İkinci solar haritada 8.evde merkür, satürn ve kuzey ay düğümü akrepte kavuşumda, ayrıca merkür 1.evdeki koçtaki uranüse 150'lik açı yapmış.

Bu bilgilere bakarak bu yıllar hakkında ne söylenebilir acaba?

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - astrosohbet - 12-31-2012 11:45 PM

(12-31-2012 03:20 PM)lacrimosa Yazılan:  Merhabalar, 2013 solar haritama bir kac yorumda bulunabilir misiniz ? [font=tahoma][/font]
http://g1211.hizliresim.com/13/w/gckv9.gif

5. evde stelyum var , yani 5 ev konuları mı gündemde olacak ?

Güzel bir solar harita

Asc Yengeç olması + Asc yöneticisi Ay ile 7.ev yöneticisi Satürn'ün yan yana olması hemde 5.ev gibi hoş bir evde olması güzel

Güneşinde 5.evde ve Asc ile güzel açı yapıyor

Genel olarak keyifli bir sene olması ihtimali var ve de ilişkiler-evlilik-ortaklık konuları gündemini daha fazla meşgul edebilir.

Hayrını gör gülücük

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - astrosohbet - 12-31-2012 11:50 PM

(12-31-2012 11:36 PM)hashikio Yazılan:  Birinci solar haritada 12.evde güneş, merkür ve kuzey ay düğümü akrepte kavuşumda,

İkinci solar haritada 8.evde merkür, satürn ve kuzey ay düğümü akrepte kavuşumda, ayrıca merkür 1.evdeki koçtaki uranüse 150'lik açı yapmış.

Bu bilgilere bakarak bu yıllar hakkında ne söylenebilir acaba?

Solar haritaları görsek daha iyi olurdu

Merküre Satürne ve ay düğümüne bakarak yorum yapmak pek sağlıklı olmaz gibi

Solar haritalarda Yükselen burç ve yöneticisi ile Güneşin evi ve açıları daha önemlidir.

1.haritada Güneşin 12.evde olduğunu söylemişsin. Yani Yay mı yükseliyor ?
Yay yükseliyorsa ve de Güneş 12.evdeyse yükselen yöneticisi Jüpiter olur ve o da İkizler burcunda olup 7.eve düşer (whole sign ev sistemine göre düşünüyorum)

1.harita sahibi için ilişkiler-ortaklık konusu gündemini meşgul edebilir diyebiliriz buna göre.

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - hashikio - 01-01-2013 12:04 AM

haritaları eklemek istiyorum ama nasıl ekleyeceğimi bilemedim.yardımcı olur musunuz?

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - astrosohbet - 01-01-2013 12:11 AM

(01-01-2013 12:04 AM)hashikio Yazılan:  haritaları eklemek istiyorum ama nasıl ekleyeceğimi bilemedim.yardımcı olur musunuz?

şu siteyi açınız http://www.hizliresim.com/

SEÇ tıklayıp bilgisayarınızda kaydedilmiş olan bir resmi (mesela haritayı) seçiniz.

ŞİMDİ YÜKLE tıklayınız.

size vereceği linklerden en alttakini kopyala-yapıştır yaparak foruma ekleyiniz.

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Kerim1S - 01-01-2013 12:23 AM

Neptünian minik bir yorumda ben alabilirmiyim solar haritamla ilgili enerjinin güzel aktığı alanlar ve dikkat etmem gereken alanlarla ilgili gülücük[font=tahoma][/font]
[Resim: hj2v0.gif]

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - astrosohbet - 01-01-2013 12:26 AM

(01-01-2013 12:23 AM)Kerim1S Yazılan:  Neptünian minik bir yorumda ben alabilirmiyim solar haritamla ilgili enerjinin güzel aktığı alanlar ve dikkat etmem gereken alanlarla ilgili gülücük[font=tahoma][/font]

12 eylül'de Söke'de miydin ?