Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ DÖNÜŞÜ HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Konu: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları (/showthread.php?tid=1653)

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - astrosohbet - 11-20-2011 09:08 PM

(11-20-2011 05:41 PM)ELF Yazılan:  hani bana aðla...

* Koç burcu yükseliyor ve Uranüs Asc noktasına yakın

- Gözle görünür köklü değişimler olabilir ( Plüto da MC üstünde )

- Dış görünümünle alakalı sıradışı değişim olasılığı

- Sürpriz başlangıçlar

- Elektrik kaynaklı deneyimlere dikkat

* Koç burcu senin doğum haritanda 5.evin oluyor

- Hobilerinle meşgul olmak

- Çocuk(lar) konusu

- Ani başlayıp bitebilecek hoşlanma belirtileri ( hastalık belirtisi der gibi oldu gülücük )

* Yükselen yöneticin 6.evde Ay ile kavuşum yapıyor

- Anne ile yada aileden birinin sağlığıyla ilgilenmek

- Fedakarlık deneyimleri ( gönülsüz , mecburen yapılan )

- Chiron açısı ( şifa , onarma , katkı yapacak insanlarla karşılaşma )

* Güneş 8.evde

- Krizler yoluyla dönüşüm

- Ölümle alakalı deneyimler

- Eşinin parası , eşyaları , varlıklarıyla alakalı deneyimler

* Jüpiter 2.evde boğa da

- Maddi açıdan rahatlama , genişleme ihtimali

- Yeni eşyalar , yeni harcamalar

* 9.evde Yay burcunda Venüs-Merkür kavuşumu

- Eğitim

- Yurtdışı , yabancı diller

- Eşinin gözü yakın çevrenizden birinde olabilir gülücük

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - redroseee - 11-20-2011 10:03 PM

(11-20-2011 03:01 PM)aeon Yazılan:  
Alıntı:arslan değil aslan

tüfeng aldım çıktım keklik avına :D:D

gülücük)) cevremde cok arslan soy ismi var ondan bırbırıne karıstırıyorumkoptum.w

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Venüs - 11-22-2011 02:18 AM

Elif solar döngünü kutlamıştım ama, burdan yeni döngün hayatına üstediğin güzellikleri versin demeyi de istedim "canım benim"

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - albunea - 11-22-2011 02:35 AM

ben de bir yorum alabilir miyim acaba? satürnümü hiç beğenmedim =/

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - astrosohbet - 11-22-2011 02:48 AM

(11-22-2011 02:35 AM)albunea Yazılan:  ben de bir yorum alabilir miyim acaba? satürnümü hiç beğenmedim =/

Akrep yükseliyor ve 6.ev vurgusu var , bende beğenmedim gülücük

Akrep burcu natal haritanda 7.evi ifade ettiğinden bu sene ilişkiler konusu gündemini meşgul edebilir + 6.ev ve 8.ev konuları

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - ELF - 11-22-2011 02:48 AM

(11-22-2011 02:18 AM)Venüs Yazılan:  Elif solar döngünü kutlamıştım ama, burdan yeni döngün hayatına üstediğin güzellikleri versin demeyi de istedim "canım benim"
Sağol hayatımask

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - albunea - 11-22-2011 02:59 AM

(11-22-2011 02:48 AM)Yldrm Yazılan:  
(11-22-2011 02:35 AM)albunea Yazılan:  ben de bir yorum alabilir miyim acaba? satürnümü hiç beğenmedim =/

Akrep burcu natal haritanda 7.evi ifade ettiğinden bu sene ilişkiler konusu gündemini meşgul edebilir + 6.ev ve 8.ev konuları

saolunuz. aslında anlayamadığım bir şey var. okul gündemimi fena halde meşgul ederken 6. ev vurgusu neden? yani evet 7. ve 8. ev konuları son üç ayımı rezil etmiş durumda (ki güneş akrebe boğa yükselen kişisiydi kendisi) hadi alıştım diyelim ona da neden 9. ev üzerime çökmüyor mesela? filmin sonunda derslerimi geçiyor muyum geçmiyor muyum acaba

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - astrosohbet - 11-22-2011 03:28 AM

(11-22-2011 02:59 AM)albunea Yazılan:  

saolunuz. aslında anlayamadığım bir şey var. okul gündemimi fena halde meşgul ederken 6. ev vurgusu neden? yani evet 7. ve 8. ev konuları son üç ayımı rezil etmiş durumda (ki güneş akrebe boğa yükselen kişisiydi kendisi) hadi alıştım diyelim ona da neden 9. ev üzerime çökmüyor mesela? filmin sonunda derslerimi geçiyor muyum geçmiyor muyum acaba

Sadece solar returnle yetinme bence bir soruya cevap ararken en önemli ve kolay yol Transitlere bakmaktır.

Transit Plüto 9.evinde , eğitimle alakalı Merkür ve Jüpiterini uyarıyor.

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - astrosohbet - 11-22-2011 03:29 AM

(11-22-2011 03:28 AM)Yldrm Yazılan:  
(11-22-2011 02:59 AM)albunea Yazılan:  

Sadece solar returnle yetinme bence bir soruya cevap ararken en önemli ve kolay yol Transitlere bakmaktır.

Transit Plüto 9.evinde , eğitimle alakalı Merkür ve Jüpiterini uyarıyor.

Ayrıca transit jüpiter de Merkürünün üzerinde GERİ harekette.

Bence hazırlığını iyi yaparsan yılbaşından sonrası ( jüpiter ileri harekete geçince ) şansın açılabilir.

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - albunea - 11-22-2011 03:42 AM

[Resim: micek.gif] çok teşekkür ederim, ödevime döneyim ben koptum.w