Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: GÜNEŞ DÖNÜŞÜ HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=182)
+--- Konu: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları (/showthread.php?tid=1653)

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - intrinsic - 08-04-2010 11:22 PM

Gizem kara için :

hayatına yeni insanlar giriyor, senden yaşça küçük ama ruhen olgun.iletişim ihtiyacının arttığı bir yıl, birileri ile konuşma, sohbet etme ihtiyacın çok yoğun. merkür 7. evde ve kad ile kavuşumda. yalnız şu varki ne kadar konuşsan da hep bişeylerin eksik kaldığını kendini ifade edemediğini, karşı tarafın senin duygularına erişemediğini düşünüyosun.
ay 3. evde, 9. evdeki gezegenlerden karşıt alıyor, ayın pek rahat etmediği bir yerde, huzursuzluk veriyor sana, zihnin kendi değerine odaklanmış durumda, ben neye muktedirim, ben aslında ne gibi erdemelere sahibim şeklinde düşünceler içindesin ve insanların da sana hak ettiğin değeri vermesini istiyorsun. bu konu şu an için en çok yara almaya müsait olduğun konu. Zihnin bu konuya fazlası ile odaklandığı için sen en basit şeylerde bile beni küçümsüyor, beni eziyor paranoyası ile kendini ve bunu sana düşündürtenleri üzebilirsin. kesinlikle insanların senin sandığın gibi seni hafife aldıkları yok, tam tersi senin elektiriğinden ve ruhunun gücünden korkuyorlsr bile( bu kısımları haritada bu ruh hali içinde olduğunu düşündüren şeyler gördüğümden yazdım, eğer ki bu durumda değilsen kusura bakma ama bunlar gerçekse diyerek bu tarz yazmak zorundaydım)

güneş 8. evde, hayatın keskin çizgilerini gördüğün bir yıl ayrıca, mutlu olmak için insanların görmezden geldiği noktaları cesaretle irdeliyorsun, ölüm gibi, yoksulluk gibi, görünmeyen varlıkların aslında bize çok yakın olduklarını bizzat deneyimlemek gibi...
mars 2. evde ve güneşe karşıt, kendi değerin için savaşıyorsun yukarıdaki yorumun devamı yani, asabiyet ve sinirsel gerginliklere, ayrıca kazalara dikkat. kıskanç bayanlara daha da dikkat. senin de bu yıl kıskanç duygular içinde olman olası, bu kıskançlık sevdiğin kişiler için.. aynı zamanda kendi hakkını koruyucu tavırların ikili ilişkilerde de baskın. maddi endişelerin artışta, ama maddi açıdan olumlu gelirler de olacaktır.
9. evde neptun ve jüpiter, dunya görüşünde vetüm bu kendi değerini ortaya koyma çabalarında ruhen sana yardımcı olarak jüpiter iş başında, sana pozitif duygular verecek, bu arada mistik kişilerle iletişimlerin olabilir. 6. evdeki plüto ise 4. evdeki saturn ile kare, aile içinde çok çetin mücadelelerin olabilir, bir anda üstüne binen ailevi sorumluluklar seni hırpalayabilir, ailenin maddi sıkıntısı için en çok çalışması gereken kişi sen olabilirsin... ve 10. evdeki uranus ile 8. evdeki diğer etkiler ile, tüm toplumsal dayatmalara baş kaldırmak, haksızlık gördüğünde bir anda kendini olayın içinde savunucu olarak bulmak ... gülücük

hakkında en hayırlısı olsun..

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - gizem kara - 08-05-2010 01:38 PM

(08-04-2010 11:22 PM)intrinsic Yazılan:  Gizem kara için :

hayatına yeni insanlar giriyor, senden yaşça küçük ama ruhen olgun.iletişim ihtiyacının arttığı bir yıl, birileri ile konuşma, sohbet etme ihtiyacın çok yoğun. merkür 7. evde ve kad ile kavuşumda. yalnız şu varki ne kadar konuşsan da hep bişeylerin eksik kaldığını kendini ifade edemediğini, karşı tarafın senin duygularına erişemediğini düşünüyosun.
ay 3. evde, 9. evdeki gezegenlerden karşıt alıyor, ayın pek rahat etmediği bir yerde, huzursuzluk veriyor sana, zihnin kendi değerine odaklanmış durumda, ben neye muktedirim, ben aslında ne gibi erdemelere sahibim şeklinde düşünceler içindesin ve insanların da sana hak ettiğin değeri vermesini istiyorsun. bu konu şu an için en çok yara almaya müsait olduğun konu. Zihnin bu konuya fazlası ile odaklandığı için sen en basit şeylerde bile beni küçümsüyor, beni eziyor paranoyası ile kendini ve bunu sana düşündürtenleri üzebilirsin. kesinlikle insanların senin sandığın gibi seni hafife aldıkları yok, tam tersi senin elektiriğinden ve ruhunun gücünden korkuyorlsr bile( bu kısımları haritada bu ruh hali içinde olduğunu düşündüren şeyler gördüğümden yazdım, eğer ki bu durumda değilsen kusura bakma ama bunlar gerçekse diyerek bu tarz yazmak zorundaydım)

güneş 8. evde, hayatın keskin çizgilerini gördüğün bir yıl ayrıca, mutlu olmak için insanların görmezden geldiği noktaları cesaretle irdeliyorsun, ölüm gibi, yoksulluk gibi, görünmeyen varlıkların aslında bize çok yakın olduklarını bizzat deneyimlemek gibi...
mars 2. evde ve güneşe karşıt, kendi değerin için savaşıyorsun yukarıdaki yorumun devamı yani, asabiyet ve sinirsel gerginliklere, ayrıca kazalara dikkat. kıskanç bayanlara daha da dikkat. senin de bu yıl kıskanç duygular içinde olman olası, bu kıskançlık sevdiğin kişiler için.. aynı zamanda kendi hakkını koruyucu tavırların ikili ilişkilerde de baskın. maddi endişelerin artışta, ama maddi açıdan olumlu gelirler de olacaktır.
9. evde neptun ve jüpiter, dunya görüşünde vetüm bu kendi değerini ortaya koyma çabalarında ruhen sana yardımcı olarak jüpiter iş başında, sana pozitif duygular verecek, bu arada mistik kişilerle iletişimlerin olabilir. 6. evdeki plüto ise 4. evdeki saturn ile kare, aile içinde çok çetin mücadelelerin olabilir, bir anda üstüne binen ailevi sorumluluklar seni hırpalayabilir, ailenin maddi sıkıntısı için en çok çalışması gereken kişi sen olabilirsin... ve 10. evdeki uranus ile 8. evdeki diğer etkiler ile, tüm toplumsal dayatmalara baş kaldırmak, haksızlık gördüğünde bir anda kendini olayın içinde savunucu olarak bulmak ... gülücük

hakkında en hayırlısı olsun..
çok teşekkürler canım....emeğine sağlık..
anlaşılmama konusunda evet en çokta evimin içindekilerin beni anlamadığını ve değer vermediği düşüncesi var ...belkide bunun nedeni natal da merkür ay karesinden kaynaklanıyordur diye düşünmüşümdür hep...kendimi duygularımı ifade etmekte zorlanma hayatım boyunca etkin oldu...mistizme ilgi evet zaten geneldede mistik biriyimdir ama kendimdeki bu tür etkilerin yoğunluğunu son yıllarda daha çok fark etmeye başladım...rüyalar yoluyla birşeyleri hissetme ve 6.hissimin fazlasıyla kuvvetli olduğunu fark ettim diyebilirim....
kıskanç kadınlara dikkat demişsin tam üstüne basmışsın birisiyle tam da burun buruna oturuyorum artık..ev değişikliği nedeniyle taşındığım evimin tam karşı dairesinde oturuyor ve üstelikte yakın akraba(görümcem)....
genel anlamda bu sene ev değişikliği yerleşme ile geçti sayılır şimdiye kadar ama ruhsal durum seninde anlattığın gibi gerginlikler ve sinirsel olaylar fazlasıyla yaşamaktayım ve ruhi dünyamda sanki birşeyler değişime uğruyor gibi......
tekrardan teşekkürler.....

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Messa - 08-06-2010 12:20 PM

2009 hayallerde ayaklarımın yere basmadığı fakat çalışma anlamında çok çabaladığım bir seneydi. 2010 bazı şeylerin kafama dank ettiği ve mayısta yaşadığım başarısızlıkla birden stop ettiğim ve hala o vaziyette devam ettiğim bir hal oldu. Başak burcuyum satürn etkisi de artık yavaş yavaş kalkarken eylülden itibaren 2011 yılında neler olacak? Yani hangi yaşam alanlarımdan değişiklilkler olacak merak ediyorum. Ben bi kaç hedefe odaklanmıştım ama hepsi silindi şimdi yön yeni rota bulmaya çalıştığım bir dönem.

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - intrinsic - 08-06-2010 08:19 PM

melis bk için :

bu yıl doğum gününden başlayarak 2011 kasımına kadar ki süre içinde, doğum haritandaki gibi yine yay burcu yukseliyor, yani birinci evin.. Söz sende, güç sendegülücük asc kavuşumunda mars ve merkür var, plüto da birinci evde, aklı olan hele de kalbi olan olan gülücük sana bir yanlışlık yapmamalı...dilinle çok kişiyi dövebilir, dövmekten de beter edebilirsin. diğer taraftan insanları zekan ile etkileyebilir, kendine hayran bırakabilirsin, iletişim açısından kendini çok rahat ifade edebileceğin bir yıl, entellektüel gelişiminin de son derece hızlı olduğu bir dönem, zihinsel üretkenliğin son derece yüksek, merkür ve mars ın bu durumu ile sakarlık yaşanabilir, çünkü düşünceler çok hızlı olduğunda beden ona yetişemez ve sakarlaşır.
bunlara ek olarak 3. evde neptun şiron lilith jüpiter uranus var ve güneşinle açı halindeler, 12. evde bulunan güneşin 3. evden fazlası ile besleniyo, hayat görüşün, inançların , doğruların ve de değer yargıların için kendini ortaya koyarken hiç çekinmeyecek, insanların duymaya katlanamadığı şeyleri otomatikman yanlış kabul etmesine karşı büyük bir savaş vereceksin. kendi iç yolculuğunda da ciddi yollar kat edecek ve 1. evdeki plüto kad kavuşumu ile hayatına sana manevi kapılar açacak kişileri çekeceksin.

10. evdeki saturn ile, toplum önündeki kimliğini sağlamlaştırmak adına çaba göstereceksin, bir takım kişiliğini karalama kampanyası ile karşı karşıya kalabilirsin(bir adım ötesi iftiradır zaten), güç sende sakın yılma... iş hayatında sorumlulukların artışı baskıcı yöneticiler olabilir. İş kariyer ev aile baba, konuları en çok zorlanan alan...

aynı zamanda çok eğlendiğin bir yıl da olacaktır, arkadaşlıklarınla rahatlatıcı paylaşımların bol olacak, eğlenceli aktivitelerin sevdiğin şeylerle vakit geçirebileceğin fırsatlar olacaktır, 11. deki venus ile 5. evdeki ay karşıt açıdalar, sevildiğini görmeyi daha fazla isteyebilirsin, zaman zamanda duygusal derinliğine kimsenin inemeyeceği inancına kendini fazlaca kaptırabilirsin ... anne baba arasında fikirsel ayrılıklar görünür hale gelebilir.

hayırlı seneler diliyorum...

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - intrinsic - 08-06-2010 08:42 PM

gullusutçu için :

aralığa kadar ki dönemde haritanızda 9. ev in son dereceleri yukseliyor, aralık 2010 a kadar dvm edecek olan solar return haritanızda 7. ev çok ciddi etkiler almış, ikili ilişkiler alanınız önemli sınavlardan geçmekte, evli iseniz evliliğiniz ile ilgili problemler, çatırdamalar gibi.. hızlı şok edici gelişmeler le sınırlayıcı etkiler aynı anda...hayal kırıklıkları ve sizi yaralayan durumlar söz konusu. Bunları hak etmedim düşüncesine girebilirsiniz. duygularınızın derinden törpülendiği bir zaman..
yalnızca evlilik değil, her türlü ikili ilişki, ortak iş yaptığınız kişilerden de ihanet görmek, dostlardan yana canınıızn acıması vs.. 12. evdeki mars ile de yaşananlar her ne ise, eş problemi, iş problemi vs, arkanızdan fazlası ile konuşuluyor.. İçinizde bilinçaltınızda yoğun bir öfke birikimi var bunu boşaltmak için fizizksel aktivitelerde bulunmalısınız..

şu ana kadar sizden çalan her türlü ilişki ,insan ve de değer yargılarından sıyrılma, özgürlüğü tatma dürtüsü içindesiniz. yenilik ihtiyacınız çok yüksek, duygusal olarak değişim içindesiniz, sevgi duygunuz değişiyor, ki en önemlisi bu sanırım, sınırlar ve de ön yargılar olmadan sevgiyi yaşama isteği..
yaşananlar sizi maddi yönden de oldukça zorlamakta, aynızamanda kendinize olan güven duygunuzu da zedelemiş, buna rğmen hayatta kendi çabanızla ayakta kalmayı ve de zirveye ulaşmayı öğrenmişsiniz, bunlar 2010 aralığa kadarsürecek etkiler, sonrasındaki solar return haritasına göre ise :
12.ev yukseliyor, guneş 1. evde ,4. evdeki gezegenlere göre, şu an bulunduğunuz evden ayrılma gibi bir durum meydana gelecek. kendi maddiyatınızı kendiniz sağlamak isteyecek ve bunun için ter dökeceksiniz. gizli duygusal ilişkiler içine girebilirsiniz.arkadaş ve dostlarınızı yeniden eleme ve seçmelerle inşa edip, çevrenizde kendinizden ödün vermeden bir çok arabuluculuk etmek gereken konuda ortamı yatıştıran kişi olabilirsiniz.

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - intrinsic - 08-09-2010 02:47 AM

nar için: bu yıl doğum gününden sonraki dönem için:

doğum gününden sonrası senini için hayatında pek çok derin dönüüşümler yaşayacağın bir sene olacaktır. solar haritada 3. ev yukseliyor ve tam asc üzerinde plüto var. bir nevi yeniden var olma savaşı vereceksin, hoş natalda da plüto asc kavuşumun var, zaten oldukça güçlü bir yapıdasın ama solarda bu durum bir dizi sarsızı olayı beraberinde getirecektir. 9. ev ile bağlantılı olduğundan biraz da "varlık " kavramını sorgulayarak manen ve felsefik olarak tekamül ederek içindeki yolları kat ettiğin bir yıl.. dış dünyada da yolculuklar yapmak zorunda kalabilirsin bu arada...

guneş ve saturn 9. evde, bu yıl hali hazırda saturn transitini de yaşamaya başlamış biri olarak bence unutamayacağın bir yıl olmaya aday. bulunduğun çevreye, akraba vs karşı resti çektiğin, artan baskıcı tavırlara başkaldırdıın bir zaman. baba ile bir takım sorunlar olabilir, ya da ailedeki erkek kişilerle

ilahi düzeni didik didik ettiğin, ve ilahi adaletin üzerindeki baskısı ile alakalı sınavlar verdiğin bir sene, neden ben sorusunu sormamak isterken bu soruyu sorarken bulacaksın kendini, diğer taraftan hiyerarşik düzenleri ve tüm akademik sistemi de zorlayabirsin.

8. evde merkür, tüm bunlar olurken senin derin derin kılı kırkyarmanı sağlayacak. 10 .evdeki mars ve venusun de 72 lik juno açısı ile sanıyorum ki sen hayat ve ötesi , kendi benliğin, otoriter baskılar ile cebelleşirken, sana bir takım evlilik niyeti ile yaklaşan kişiler olacaktır. evlisin belki bilmiyorum ama evliysen bile bu etkiyi görürsüngülücük artık insanalr takmıyolar evli falan gülücük

3. evde ay koç burcunda, fellik fellik gezecek, sürekli yeni birşeyler öğrenmek için huzursuz olacaksın.
2. evdeki etkiler ile maddi anlamda varını yoğunu başkalarının önüne dökmekten bu yıl özellikle kaçınmalısın. çünkü aslında senin daha çok ihtiyacın varken hiç de ihtiyacı olmayanlara sırf ajitasyon yaptıklarından maddi imkanlarını sunabilirsin. sadece maddi manevi olarak da senden zaman, emek vs konsunda talepleri olanlarakarşı kendini biraz geri çekmelisin.

nar her nedense senin haritanı yazdım yanlışlıkla sayfayı kapattım, yazdım başka bir aksilik yaptım , sonunda oldu ama var bişey....

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - intrinsic - 08-09-2010 03:15 AM

tuğçe için:

solar yukslen balık, guneş 7. evde saturn ile kavuşumda, 1. evdeki uranus ve jüpiter ile karşıt.

ikili ilişkilerde zorlanan ve zorlayıcı olan sen olacaksın. karşı tarafa güvensizlikler, kendi özgürlüğünü kısıtlanmış hissetme, bir taraftan her türlü bağımı koparayım yenileneyim derken diğer taraftan olmaz emeklerim var, geçirilimiş zamanlarım var diyecek, bir taraftan kişiliğim eziliyor diyerek karamsarlıklara boğulabilirsin. ikili ilişkilerin bitti-bitmedi ikieminde geçerek seni zorlayabilir, her türlü ortaklık, beraber yapılan görevlerde arkadaş eş dostan yana desteksiz kalma, bütün sormluluğun üstüne yıkılması olası. toplum içindeki varlığını da silinmiş, kendini sinmiş hissedebilirsin zaman zaman, neyseki 1. evdeki jüpiter ve uranus sana bu yıl saturne rağmen iyimserlik verecek ve normalde yapmayacağın şeyleri normal gösterip yaptıracak.
ayrıca bu yıl en paspal halinle bile dolaşsan çok dikkat çekeceksin bu ilgiden sıkılabilirsin. doğum gününden sonra bu durumu farkedersin zaten. ay 2. evde boğada, sıkıldığın anlarda kendini müziğe ve de yemeğe vurabilirsin ki sen zaten bir terazisin. kariyer konusunda radikal kararlar alabilirsin, 8. evdeki mars venus kavuşumu ile tekrardan manyetik bir etkiyi kendinde topluyorsun buyıl, çalıştığın ya da günlük hayatta hergün görüşmek durumunda olduğun kişilerden yakınlaşmak isteyenler olacaktır. 12. ev etkileri ile gizli bir gönül ilişkisi de olabilir, gizli derken şöyle, içinde sakince yaşamak istediğinden pek kimseyle paylaşmadan yaşamayı seçebilirsin. hatta herkes seni yalnız bilir en sonunda için tam anlamıyla rahat ettiğinde bildirirsin şaşırırlar.

duygusal olarak aldanmaya açıksın, merhametin sömürülmeye müsait. özellikle saturn etkisi ile tamamıyle kendi içindeki hesaplaşmalarla boğuşurken kandırılmaya daha müsait haldesin, dikkat et...

iyi seneler diliyorum şimdiden..

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - intrinsic - 08-10-2010 03:24 AM

messa için :

messa aynı günde doğmuşuz senle, üstelik senin yükselen de yengeç, demek ilk bu başlığa yazdığın açık bir istek olmayan yazında o nedenle içime haritana bakma isteği doğmuş gülücük sonraki yorum rican da tam bir yükselen yengeç tarzı zaten gülücük
ağustos 2010 dan itibaren :
haritanda 9. evin yukseliyor, asc üzerinde lilith var ve tam karşısında güneşin...
paylaşıma, birlikteliğe, insan ilişkilerine önem verdiğin bir yıl bunun yanısıra da her türlü toplumsal dayatmalara karşı çıktığın, mazlumların eşitsizliklerin karşısında olduğun tavrını belli ettiğin bir yıl. özellikle de insanlarla olan ilişkierde kişiliğinden önce cinsiyetini ön planda tutan kişilere karşı çok sert tepkiler verebilirsin.
ay 1. evde koç burcunda ve 7. evdeki merkür venus kavuşumundan karşıt açı almış, bu etkileri içinde psikolojik olarak yaşarken, dışarıya da fevri ve dobra bir şekilde yansıtacaksın. sahte kibarlıkları seven insanların senin dürüst asabiyetini kırıcı bulmaları , hakkında kaprisli geçimsiz şeklinde düşünmeleri olası.

yine de senden vazgeçemeyecekler çünkü geçekten çekiciliğin ve karakterindeki gizemli etki ile aslında sana hayran olacaklar. karakterindeki gizemli etki dedim çünkü neptün de asc ye bayağı yakın.
kendinden genç kişilerle, zeki kişilerle oldukça güzel entellektüel paylaşımların olacaktır. çocuklarla çok iyi anlaşacaksın.
kadınsal sağlık sorunları, böbrek problemleri yaşayabilirsin. varis problemleri de olabilir. ayaklarına ve de başına da dikkat et. gülücük

sevgi ve gönül işlerinde de çok çekici olduğun bir yıl. toplum üzerinde nüfuz sahibi olan, zaafı yok sanılan karakterde bir kişinin zaafı sen olabilirsin gülücük özel hayatta tutkulu olaylar var.
maddi konular da da hızlı kazandığın bir sene, bu yıl paraya endişelecek halin hiç olmayacak zaten duygusal hayatın bayağı sınavla dolu olacak çünkü. 7. evde yyerleşmiş saturn ve 1. evdeki uranus jüpiter, seni de ilişkiler konusunda eleme ayırma dönemine sokuyor, kendini bir şey olacaksa ciddi olmalı, şimdi tam zamanı, artık olmalı derken bulacak, diğer taraftan da çok sıkılıyorum ben böyle bağlara gelemem diyerek ikilemlerde kalacaksın.

iş, kariyer konusunda kompleksli kıskanç kişilerin psikolojik eziyeti ile uğraşmak durumunda kalabilirsin, gücünü kanıtlayacaksın .

hayırlı seneler.

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - intrinsic - 08-10-2010 03:49 AM

sniper doğum haritanı açtım on göre solar fire da çıkardığım solar return haritan senin eklediğin 2009 solar retunr haritasından biraz daha farklı,

bende 9. derece oğlak yukseliyo fark bu, 1. evin yukseliyo yani, saturn 9. evinde,,,
kararlı azimli biraz da yaşına göre olgunlaşmış bir tavur takındığın bir sene olmuş, eğitim konularında ciddi adımlar atmak istemiş, hayatın anlamını derinden sorgulamışsın. düşünsel yönünün ciddi derecede yol katettiği bir yıl. zahirde de yollar kat etmişsin yada edeceksin. manevi ya da eğitim amaçlı geziler. 12. evdeki plüto bağlantısı ile ve de 2. evde ay ile kavuşan şiron ve neptun ile manen ruhun incelmiş, sezgisel yollardan bilgi edinme yetisi kazanmışsın. karşındaki kişilerin ruhunu görmeye başlamışsıngülücük ama iyi niyetten ve de iyi olduğunda değişeceklerine inandığından çok da verici davranışlarda bulunduğun bir yıl. yine görünmeyen ama derinden çalışan örgütlü oluşumlarla bağlantın olabilir, siyasi faaliyetlerinde artış olabilir, baba siyaset ile ilgili aktif bir sorumluluğa sahip belki de. yine manevi birliklere topluluklara karışma durumu var. madde ötesini merak etme, görünmeyen şeyleri çzöme isteği...

7. evdeki mars ile ikili ilişkilerde hır çıkarmayı seven bir tavrın var bu yıl. mars aman allahım akrepteki venus ile kare gülücük çoookkk gururlu çıkışların olmuş, olacak, durduk yere gururun kırılmış hissedip, bu duyguyu aşma amaçlı yaralayıcı olmak isteyeceksin yada istedin.. etki devam ediyora kasıma kadar çünkü..

güneş merkür 11. evde, jüpiter 2. evin kaspında, ardadaş dostlar ile güzel zamanlar geçirmek, onlarla bir arada olmanın sana iyi duygula vermesi, kendi hobilerine zaman ayırabilme..kendine olan güven duygun inişli çıkışlı, kah kendine inanırken, kah güvenin kırılıyor, ayrıca duygusal ihtiyacın artmış sevilmeyi çok derinden hissetmen gerek.

sniper solar haritada 2010 kasımdaki doğum gunune kadar bu etkiler var, bilemiyorum bunları yaşadın mı..

RE: Solar Return ( Güneş Dönüşü ) Haritaları - Messa - 08-10-2010 04:00 AM

sevgi ve gönül işlerinde de çok çekici olduğun bir yıl. toplum üzerinde nüfuz sahibi olan, zaafı yok sanılan karakterde bir kişinin zaafı sen olabilirsin özel hayatta tutkulu olaylar var.

Evlilik vs gibi olabilir mi? Bu kısım oldukça hoşuma gitti. Çevremde gerçi şu anda yok nufüz sahibi biri ama kim bilir bakalımgülücük Çok teşekkürler intrinsic başak yardımseverliğinden dolayıgülücük