Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Astroloji ve Gözler - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ASTROLOJİNİN FAYDALARI (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- Konu: Astroloji ve Gözler (/showthread.php?tid=1445)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: Astroloji ve Gözler - picachu - 06-23-2011 12:23 PM

ay ikizler ve gozlerim kahve.. kucukken bi aralar sasi olmustum(3 yasindayken).. 12 yasima kadar devam etti bu..gozluk tedavisiyle duzeldi..gözkýrpma

RE: Astroloji ve Gözler - cancimini - 07-18-2017 03:55 PM

Göz kusurlarının hangi gezegenlerle ilgisi vardır direkt olarak? Ben hem hipermetrop hem astigmatım bebekliğimden beri... Göz baş bölgesi olduğundan Mars açılarıyla mı ilgisi var?

Cvp: Astroloji ve Gözler - Merau - 12-21-2017 08:24 PM

bir tanıdıgımın haritasında, eger dakika dogruysa, neptün ascendant ile kavusuyor ve dinamik açılar yapan bir saturnu var. neptünyen, çekik gözleri var saturnle bagdastırılan çukurluk da var.

benim gözlerim oldukca kücüktür, düsük göz kapaklarım var. ay akrep olmama ragmen, bakışlarımda boga burcunun dinginligini görüyorum.

RE: Astroloji ve Gözler - Gulsen - 12-21-2017 08:50 PM

Gözlerim mavi/yeşil ve çok soğuk gözüktüğümü söylüyorlar. Tanıştığım çoğu kişi bana buzdolabı gibi duruyorsun diyor, ne yapayım ya :D

Cvp: Astroloji ve Gözler - Laamimha - 12-22-2017 09:47 AM

(07-18-2017 03:55 PM)cancimini Yazılan:  Göz kusurlarının hangi gezegenlerle ilgisi vardır direkt olarak? Ben hem hipermetrop hem astigmatım bebekliğimden beri... Göz baş bölgesi olduğundan Mars açılarıyla mı ilgisi var?

Merkür göz bebeklerini temsil ediyor-muş- (ayrıca sinir sistemi)
Mars kafa bölgesi + gözler.
senin Merkür saturunden açı aldığı gibi sert mars açısı da alıyor yengeç yöneticisi Ay.
Ay zaten en hassas gezegen

Forumdaki medikal astroloji kısmından daha ayrıntılı inceleme yapabilirsin.

Cvp: Astroloji ve Gözler - cancimini - 12-24-2017 06:12 PM

(12-22-2017 09:47 AM)Laamimha Yazılan:  
(07-18-2017 03:55 PM)cancimini Yazılan:  Göz kusurlarının hangi gezegenlerle ilgisi vardır direkt olarak? Ben hem hipermetrop hem astigmatım bebekliğimden beri... Göz baş bölgesi olduğundan Mars açılarıyla mı ilgisi var?

Merkür göz bebeklerini temsil ediyor-muş- (ayrıca sinir sistemi)
Mars kafa bölgesi + gözler.
senin Merkür saturunden açı aldığı gibi sert mars açısı da alıyor yengeç yöneticisi Ay.
Ay zaten en hassas gezegen

Forumdaki medikal astroloji kısmından daha ayrıntılı inceleme yapabilirsin.

Teşekkür ederim cevap için. Medikal astroloji kısmını epey inceledim. Çok keskin ifadeler bulamadım göz kusurlarıyla ilgili ama yaklaşımınızı beğendim. Başka bir yabancı makalede göz kusurlarının beyindeki görsel algılama merkezinden kaynaklandığını ve algılamada Neptün ün ve Uranüs ün de de rol oynadığı yazıyordu. Bende Neptün - Ay kavuşumu var ve Güneş ime karşıt açıları var. Mars ın yükselen yöneticisine yaptığı karşıtlığı siz de yazmışsınız. Yine Uranüs ün de ikizler - yay ekseninde yükselenle zıt açısı olması görme sinirlerinin zayıflamasına yol açmış olabilir.