Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Astroloji ve Gözler - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ASTROLOJİNİN FAYDALARI (/forumdisplay.php?fid=127)
+--- Konu: Astroloji ve Gözler (/showthread.php?tid=1445)

1 2 3 4 5 6 7 8 9

RE: Astroloji ve Gözler - Nâr - 05-12-2010 02:17 PM

ya da pek makyaj yapmayan biriyseniz, göz makyajından gülücük

RE: Astroloji ve Gözler - Kaktüs - 05-12-2010 03:45 PM

Şaka bir yanada
Aklıma geldi ...
Rivayetlere gore Peygamber efendimizin buyuk Simsiyah gozleri varmış.Beyazı bembeyaz ve kırmıcı kılcal kan damarları açıkça belli olur ayrı bir guzellik katarmış.. Bilmiyorum belki ondandır kanlı gozlerin hoşuma gitmesi.

RE: Astroloji ve Gözler - misnur - 05-12-2010 05:57 PM

(05-12-2010 09:07 AM)Serena Yazılan:  ben balığım diye midir nedir, biraz ürkek, çekinik baktıgımı söylerler..
gözlerimi asla kaçırmam ama, ürkek bakıyormuşum gülücük)
akrep bakışlarından hiç hoşlanmam, yoğun bir enerji akıyor resmen gözlerinden..

Yükselen akreplerin bakışları da çok keskin oluyor...

RE: Astroloji ve Gözler - Mimoza - 05-12-2010 06:19 PM

(05-12-2010 05:57 PM)misnur Yazılan:  
(05-12-2010 09:07 AM)Serena Yazılan:  ben balığım diye midir nedir, biraz ürkek, çekinik baktıgımı söylerler..
gözlerimi asla kaçırmam ama, ürkek bakıyormuşum gülücük)
akrep bakışlarından hiç hoşlanmam, yoğun bir enerji akıyor resmen gözlerinden..

Yükselen akreplerin bakışları da çok keskin oluyor...

ortanca oğlumun yükseleni akrep ve yeni doğduğunda ve bi kaç günlükken bile öyle keskin bakardıki etrafına.sanki herkesi tanıyormuş ve inceliyormuşcasına.hatta teyzesi dediki bi seferinde; ya bu bebeğin bakışlarından ben korkuyorum sanki bizi tanıyor puhahakoptum.w

RE: Astroloji ve Gözler - NinMeSarRa_ - 05-12-2010 08:29 PM

(05-12-2010 02:06 PM)Kaktüs Yazılan:  Ne renk olursa olsun Kanlı gozleri çok hoşuma gidiyor..Özeliikle Koyu renk gozlerde çok guzel duruyor... Kanlı gozlere ne sebep oluyor acaba? merak ediyorum.. tanıdığım bi kaç kişi var bu şekilde, genelde utangaç,naif,merhametli, ince sesli, hoş sohbet,guleç insanlar, sanki sinirleri alınmış. Ama bi bakıyosunki oyle bir zamanda ole sert tepki veriyorlarki, Karşılarında durmak curet ister doğrusu.

Kanlı gözler Koç-Mars etkisi diye biliyorum.

RE: Astroloji ve Gözler - aeon - 05-12-2010 08:41 PM

hani gözünü kan bürümüş derler:D .
düşününce mantıklı geldi

teşekkürler ninmesarra

RE: Astroloji ve Gözler - NinMeSarRa_ - 05-12-2010 11:16 PM

(05-12-2010 08:41 PM)aeon Yazılan:  hani gözünü kan bürümüş derler:D .
düşününce mantıklı geldi

teşekkürler ninmesarra
rica ederim.gülücük

Zaten kanı ve kırmızıyı Koç ve Marsın temsil ettiğini düşününce gözdeki kanlanmanın müsebbibinin bunlar olabileceğini düşünmek zor olmuyor.

RE: Astroloji ve Gözler - Demet Hoşmen - 05-18-2010 05:19 AM

güneş: göz sağlığımızla çok ilgili ve( mars-pluton)_güneş olumsuz açısı taşıyan kişilerde bir hayli rastlanan bir durum kanlı gözler.

RE: Astroloji ve Gözler - aeon - 05-18-2010 01:48 PM

balık insanlarının gözleri , mavi olmasa bile hep mavi gibi gelmiştir.=)

RE: Astroloji ve Gözler - ariess - 11-10-2010 05:22 PM

benim gözlerim çok hassastır , sulanır kanlanır hemen , güneşede bakamam..acaba koç yükselen başak ay akrep .. koçla akrebın etkısı bendekı ama konumlarından dolayı denebılcek koumda degıller dansy nasıl cümleler bunlar ya koptum.w ah retro merkürüm yazamıyorum :D