Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Şans Noktası - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: KLASİK ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=173)
+--- Forum: ÖZEL ARAP NOKTALARI (/forumdisplay.php?fid=32)
+--- Konu: Şans Noktası (/showthread.php?tid=105)

1 2 3 4 5 6 7 8

RE: Şans Noktası - aslıhan - 01-28-2013 05:10 AM

(01-27-2013 09:34 PM)Neptunian Yazılan:  Vedic yorumu yapmak istiyorsan, Vedic astroloji kurallarını incelemeni öneririm. Biz batı astrolojisine aşinayız -çoğunluk diyelim-

vedicle kafa karıştırmayım şimdi o halde batı astrolojisini çözeyim hele (balık daha bi işime geldi gözkýrpma

ayrıca benim gibi şans noktasıyla sorun yaşayanlar için http://www.yorumcu.com/astroloji/yildizharitasi.asp yıldız haritanızda şans noktası gece gündüz şeçeneği var onu işaretlediğinizde ona göre hesap yapıyor

pluto,satürn,venüs üçgen
merkürle sextil
ay düğümü,verteks,uranüs kare var

değerli yorumlarınızı eksik etmeyin çiçek

RE: Şans Noktası - capri - 12-03-2016 12:48 AM

En önemli arap noktası. Anlamı şans değil de kısmete daha yakınmış. Haritada nasıl kullanılır bilmiyorum. Öneri ve yardımlara açığım:\

RE: Şans Noktası - Libra - 12-03-2016 05:44 PM

Capri, babamın şans noktası 8. evinde Babamın haritasını yorumlayan kişi bir kaç dönem söylemiş bu dönemlerde ölüm tehlikesi var atlatırsan ömrün uzun demiş
Babam da 4-5 kez ölümden dönmüş Sonuncusunu biliyorum sadece

Şans noktası bulunduğu evin özelliklerini gündeme getiriyor

RE: Şans Noktası - capri - 12-04-2016 07:31 PM

@libra 4-5 kere mi? Allah korumuş. Yorumlayan iyi yorumlamış, babanın haritasında hangi gezegenler o noktaya açı yapmış biliyo musun? Böylece biz de bi kaç çıkarım yapabiliriz.

RE: Şans Noktası - Libra - 12-04-2016 08:10 PM

Hartası:
[Resim: Qvl6yv.png]

2 evlilik olabilir demiş Babam annemle evlenmeden önce başka biriyle görücü usulü görüşmüş olabilir gibiymiş olmamış
Bazen zengin bazen fakir olacaksın Sık sık maddi durumun değişecek Belli bir yaş demiş de hatırlamıyor O yaştan sonra maddi anlamda rahata ereceksin demiş Babam yeni yeni maddi konuda rahat
2 çocuk hayırlı evlat demiş Ben ve kardeşim bakalım hayırlı mıyız :D

4-5 dönem demiştim ya biri 2 yaşında yaşamış Hafıza daha geç başlar ama travma olduğu için hatırlıyor o anı motor kazası
biri 5m yükseklikten sırt üstü düşme
Birinde iş yerindeki biri öldürmek istemiş adam vazgeçmiş
birinde bacağı kırıldı öle de bilirdi
bir tane daha var sanırım unuttum
Adam ölüm tehlikelerini atlatırsan ömrün uzun 90 sene yaşarsın demiş hatta 90 yıl 3 ay demiş :D

tarihleri bilmiyorum solara ve transitlere bakmak lazım iyi yorumlamak için O adam nasıl bakmış hiç bilmiyorum

RE: Şans Noktası - capri - 12-04-2016 08:51 PM

@libra OMG astrolog mu bu adam? Falcı gibi;) geçenlerde sitede en iyi astrolog kısmı vardı bu adam da iyiymiş;)

RE: Şans Noktası - Libra - 12-04-2016 09:35 PM

@Capri Astrolog denilebilir Adam yok etmiş kendini Falcı diye gelip başına üşüşmesinelr diye gözkýrpma Bence de en iyiler kısmına alabiliriz :D

@nun amin gülücük İnşallah mutlu devam eder hayatına Şu sıralar pek bir derdi yok Mülayim babamın gülücük

Bu arada eğer wihole signs ev sistemiyle bakarsak şans noktası 10. eve düşer Zaten hep iş kazası geçirdi

RE: Şans Noktası - capri - 12-04-2016 11:29 PM

@libra baban hareketli bi hayat yaşamış. Sonunda rahat edicekmiş, hadi inşallah diyelimgülücük dikkatimi çekti baban astrolojiyle ilgili midir, baktırdıysa inanıyodur dagülücük

RE: Şans Noktası - Libra - 12-04-2016 11:52 PM

İnanıyor İlgili de Ama ben kadar değil gülücük Merkürün geri gitme zamanlarını söylüyorum ona O da tamam almayız o tarihlerde bir şey diyor :D

RE: Şans Noktası - capri - 12-05-2016 01:15 AM

@libra senin peder iyiymiş;) benimki şunlara(astroloji dahil herşey) bakacağına az derslerine baksan okul bitmişti şimdiye diyorgülücük)