Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Seri Katiller - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: MESLEKÎ ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=213)
+--- Konu: Seri Katiller (/showthread.php?tid=3251)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cvp: RE: SERİ KATİLLER - Félicé - 11-09-2009 01:41 AM

aeon Yazılan:unabomber ve harold shipmanın marsları çok agresif tipte değil.
işledikleri cinayetlerde ; daha çok bombalı mektup ve iğneyle uyutma şeklinde;
demekki marsında aktif olması durumunda cinayetler daha kanlı ve vahşi oluyor.
diğer kanlı canlı cinayet işleyenlere baktığımızda marslar , genellikle uranüs ,jupiter gibi gezegenlerle güçlü açılar yapmış .
veya mars pluto açıları mevcut.

Seri katiller başlığından sonra baktım ki, çevrem potansiyel katil harita sahipleri ile kuşatılmış:D

Cvp: RE: SERİ KATİLLER - pasifik - 11-09-2009 10:02 PM

aeon Yazılan:
' Yazılan:Bütün şüphelerin ötesindeki katil

İngiliz Doktor Harold Shipman’ın 27 yıllık meslek hayatında 250 kişiyi öldürdüğü raporla belgelendi. Yakın tarihimizin en ilginç seri katili olarak da değerlendirilen Shipman, İnglitere’nin Manchester bölgesinde doktorluk yapıyordu.

“Bütün şüphelerin ötesindeki katil” olarak da nitelendirilen Dr. Shipman hakkındaki rapor hakim Janet Smith tarafından hazırlandı. Shipman’ın 1971-1998 yılları arasında toplam 250 kişiyi öldürdüğü tahmin ediliyor. Shipman’ın hastalarını yüksek dozda morfinle öldürdüğü belirlendi.

Dünya tarihinde bir tek seri katil Shipman’dan daha fazla insan öldürdü. O da Kolombiyalı Pedro Lopez Monsalve. 1980 yılında yargılanan Monsalve’nin 1970’li yıllarda Kolombiya, Peru ve Ekvator’da 300 kişiyi öldürdüğü belgelenmişti. Monsalve, 60 kız ve erkek çocuğunu tecavüz ettikten sonra öldürmüştü.

Dr. Shipman hakkında şimdiye kadar beş rapor daha hazırlandı. Hakim Smith hazırladığı yeni raporunda Shipman’ın 15 yeni cinayet daha işlediğini belgeledi. Bu cinayetlerin ise İngiltere’nin Yorkshire bölgesinde 1971-74 yılları arasında henüz genç bir doktorken gerçekleştiği belirlendi.

İntihar etti

Shipman hakkındaki ilk şüpheler ise Pontefract’ta 137 şüpheli ölümün kendisi ile bağlantılandırılması sonucunda başlamıştı. Hakim Smith raporunu kamuoyuna açıklarken yaptığı değerlendirmede, “Benim çıkardığım sonuç Shipman’ın yaklaşık 250 kişiyi öldürdüğü” dedi.

Shipman Pontefract hastanesinden sonraki cinayetleri ise Hyde’de bulunan kabinesinde gerçekleşti. Evli ve dört çocuk babası olan Shipman, 1998 yılında bir cinayet sonucunda tutuklandı. 2000 yılında ise işlediği 15 cinayetten dolayı ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Shipman geçtiğimiz yılın ocak ayında 57 yaşındayken hücresinde intihar etti.

1971-1974 yılları arasında işlenen cinayetlerden sadece üçünün Shipman tarafından işlendiğinin belgelendiğini açıklayan Smith, 12 cinayetin daha Shipman tarafından yapıldığına yönelik şüphelerinin bulunduğunu açıkladı. Bu cinayetlerden birisi de 4 yaşındaki bir kız çocuğunun 1972 yılında öldürülmesi.

Smith, Shipman’ın kabinesinde meydana gelen ölüm olaylarının yüzde 15’nin şüpheli olduğunua belirtti. Yapılan hesaplara göre de ise bu rakam 237 ile 238 arasında değişiyor. Pontefract’taki şüpheli ölümler de Shipman’ın listesine eklendiğinde toplam 250 dolayında cinayet oluyor.

ailesiyle arasında nasıl bir bağ varmış acaba ,4 çocuk ,bir eş ,+250 kurban?

Cvp: RE: SERİ KATİLLER - aeon - 11-09-2009 10:25 PM

pasifik338 Yazılan:ailesiyle arasında nasıl bir bağ varmış acaba ,4 çocuk ,bir eş ,+250 kurban?

bilmiyorum ama gayet sakin oğlak- venüs imajıyla birşeyleri güzel saklamış.
haritasının saati belli değil.ama öldürdüklerinin bazı mallarını kendisine geçirdiği yazıyor.8.evde birşeyleri olabilir gibi geldi.

RE: SERİ KATİLLER - aeon - 12-05-2009 01:07 AM

[Resim: carte1.th.png]

avustralyalı baba

kzını 24 yıl sanırım esir edip tecavüz etmiş ve kızından çocukları (7 tane) var hayatını bulursam atarım.

RE: SERİ KATİLLER - aeon - 12-05-2009 01:09 AM

http://tr.wikipedia.org/wiki/Josef_Fritzl

RE: SERİ KATİLLER - aeon - 12-05-2009 01:28 AM

hımm doğum saati net olmamasına rağmen , ben 5 ve 8.ev arasında bir bağlantı olabileceğini düşünüyorum.

ve dikkat venüs boğası jupiter karşıt açısına marruz kalmış .
venüs boğasının açılarını katlamış bir durum.boğayı dünyevi zevklere düşkünlük ve aynı zamanda , ilişkide maddi bir eşya gibi görmek sahiplennmek gibi gölgelre sahip bir konumdur.
zevk sefa düşkünlüğü..
venüs ayrıca çok sert açılar almış.neptün karesiyle , sanırım garip sevgi anlayışı biraz anlaşılabilir.çünkü kafasındaki aşk sarayı insa etmiş bir şekilde gerçeklerden kopma alanı venüsyen konular.ayrıca satürn ona bu enerjileri baskılamasını sağlamış birşelikde kendine güvensilik olarak yorumluyorum.

pluto yengeç burcunda ve güneşle kareye sahip.gölgeli bir açı.mars karesi de var.

Cvp: RE: SERİ KATİLLER - astrosohbet - 12-05-2009 03:30 AM

aeon Yazılan:[Resim: carte1.th.png]

avustralyalı baba

kzını 24 yıl sanırım esir edip tecavüz etmiş ve kızından çocukları (7 tane) var hayatını bulursam atarım.

seri katil vb. listesindeki adamların çoğunda kadın yada çocuklara şiddet görülüyor gibi ( kendinden zayıflara )

yani o adamlar şöyle vahşidir , böyle fenadır , çok korkutucudurlar gibi ünlemleri pek kabul edemiyorum bu fikrimi belirteyim aklımdayken.

bu adamla ilgili bir tahminde bulunsaydım , Plüto ile GAD ( Güney Ay Düğümü ) kavuşumunu 5.evine yerleştirebilirdim.

Cvp: RE: SERİ KATİLLER - aeon - 12-05-2009 12:34 PM

Yıldırım Yazılan:seri katil vb. listesindeki adamların çoğunda kadın yada çocuklara şiddet görülüyor gibi ( kendinden zayıflara )

yani o adamlar şöyle vahşidir , böyle fenadır , çok korkutucudurlar gibi ünlemleri pek kabul edemiyorum bu fikrimi belirteyim aklımdayken.
bu adamla ilgili bir tahminde bulunsaydım , Plüto ile GAD ( Güney Ay Düğümü ) kavuşumunu 5.evine yerleştirebilirdim.

evet genellikle tv de sinemada seri katilleri destansı anlatan filmler (testere türü)

katiller, felsefeleri olan ve inanılmaz kudrete sahip insanlar olark aktarılıyor.

hatta hayranlıkta abd bu konuda ön sıralarda.(şarkılar ,filmler ,hayran klupleri)

ama çoğu hasta ruhlu ve deiğin gibi mazlum tiplere kıyıyor.

ben listede unabomberi severim.evill.ona karşı inceden bir hayranlığım var itiraf edeyim.kalan hepsi ruh hastası cani...(zaten unabomber bir seri katil değil)

RE: SERİ KATİLLER - NinMeSarRa_ - 12-05-2009 06:59 PM

Albert Fish'in haritasını incelemeyi gereksiz görüyorum.Çünkü bu adam belli ki zihinsel bir hastalıktan mustarip .Annesine yakındığı başağrıları ve hatta daha sonra ortaya çıkan eşcinsel eğilimler bazen zihinsel hastalık belirtisi olabiliyor.

Jozef Fritz'in haritasındaki Yengeç vurgusu ensest ilişkilere eğilimi gösteren bir etken mi acaba diye düşünüyorum.Yengecin aileyi temsil eden burç olması,bu burcun güçlü olduğu insanların aile bireylerine düşkün olmaları sapık zihinlerde aileden insanlarla cinsel ilişki kurmayı meşrulaştırmaya yarıyor olabilir.

Harold Shipman'ın bazı sitelerde doğum saati verilmiş.Hangisi doğru emin olamadım.:

http://www.astrotheme.com/portraits/Pan54yCjZS37.htm
http://www.astrologyinserbia.com/e/knjige/tajne/tajna_22.htm

RE: SERİ KATİLLER - aeon - 01-16-2010 02:34 PM

buraya türk seri katillerin resimlerini ve bulursam haritalarını ekleyeim.yalnız tipler komedi söylemedi demeyin