Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Seri Katiller - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: MESLEKÎ ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=213)
+--- Konu: Seri Katiller (/showthread.php?tid=3251)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

Cvp: SERİ KATİLLER - Félicé - 10-31-2009 09:05 PM

aeon Yazılan:
Nevrotik Yazılan:
aeon Yazılan:albert fish ,şahsi fikrime göre dünyanın gördüğü en büyük sapıktır.araştırma yapmak isteyenlerin gözden kaçırmaması gerekir.

karamsar çünkü, bu başlığa Fish'le ilgili bazı şeyler yazmıştım ve konu ön izlemeyi göndermemişim. üüüffff
Sana da bir soru yöneltmiştim aeon. Albert'in röntgenlerini nerede gördün bende görebilirmiyim?

[Resim: thumb84a4f06e221.th.jpg]
siteye ekledim ama ,umarım sakıncalı değildir.
hamile yaşlı hasta ve çocuklar vs.bakmasın. ;)

Vay be, tam sado-mazoşistmiş adam. Boğa özelliklerinin kötü kullanımı böyle oluyor heralde. Yemeğe ve cinselliğe düşkünlüğünü, insan eti ile gidermek nasıl birşeyse...

Cvp: RE: SERİ KATİLLER - aeon - 10-31-2009 09:10 PM

Nevrotik Yazılan:
aeon Yazılan:albert fish ,şahsi fikrime göre dünyanın gördüğü en büyük sapıktır.araştırma yapmak isteyenlerin gözden kaçırmaması gerekir.

karamsar çünkü, bu başlığa Fish'le ilgili bazı şeyler yazmıştım ve konu ön izlemeyi göndermemişim. üüüffff
Sana da bir soru yöneltmiştim aeon. Albert'in röntgenlerini nerede gördün bende görebilirmiyim?

uzun analizler için şiddetle tavsiye ederim ; bilgisayarın not defterine yazıp ,sonrasında kopyala yapıştırla siteye aktarmak çok sağlıklı oluyor.

bir defasında çok uzun bir yazı yazıyordum.internette aksaklık olunca yazım gitti,.çok küfür etmiştim.sonrasında bu formülü buldum.;)

RE: SERİ KATİLLER - SeLiN - 10-31-2009 09:14 PM

Ya şu resim tam olarak ne anlamadım.utandım

Cvp: RE: SERİ KATİLLER - Félicé - 10-31-2009 09:21 PM

aeon Yazılan:yine hakkında anlatılan tüyler ürperten bir olay ; kasığına iğneler batırdığını söylemiş.kimse inanmamış.ancak , elektirikli sandalye kısa devre yapmış ve röntgenlerde gerçekten iğneler çıkmış.araştırılırsa , rontgeni görebilirsiniz.ben gördüm.
ancak , şöyle bir şüphede kafama takılmadı değil.acı çektirmek için idamını uzatmışlardır.ve böyle bir olayda ortaya atmış olabilirler.
herneyse ilginç.

Resimin anlamı bu Selin;)

RE: SERİ KATİLLER - SeLiN - 10-31-2009 09:28 PM

Iyy adı üstünde manyak:D

Cvp: RE: SERİ KATİLLER - Félicé - 10-31-2009 09:35 PM

Miss Merkury Yazılan:Iyy adı üstünde manyak:D

Selin, sen pek ders çalışmıyorsun galiba? Biraz fazla aktifsin. Annene söylerim bak, ona göre:D

Cvp: RE: SERİ KATİLLER - aeon - 11-08-2009 02:00 PM

' Yazılan:Süphesiz, bir seri katil tarafindan yazilan en hasta mektup, yamyam çocuk katili Albert Fish’in 1928 yilindaki on iki yasindaki kurbani Grace Budd’in annesine 8 yil sonra 1934 ‘te yazdigi mektuptur. Büyük sanstir ki Bayan Budd okuma yazma bilmiyordu ve böylelikle bu rezil mektubu okuma dehsetinden kurtulabilmisti. Bu mektubun asli bu gün sanatçi Joe Coleman’in koleksiyonundadir.

Çok Sevgili Bayan Budd,

1894’te bir arkadasim Steamer Tacoma gemisinde denizci olarak denize açilmisti. San Francisko’dan Hong Kong’a gitmek üzere yola çikmislardi. Limana varinca iki arkadasi ile karaya çikmislar ve çok içip sarhos olmuslar. Döndükleri zaman geminin limandan ayrildigini görmüsler. Bu sirada orada kitlik hüküm sürmekteymis. Etin kilosu 2-6 dolar arasindaymis. Çok fakir olanlar arasinda açlik sikintisi o kadar büyükmüs ki digerlerinin açliktan ölmesini önlemek amaciyla 12 yasindan küçük tüm çocuklar, et olarak pazarlanmalari için kasaplara satiliyorlarmis. Herhangi bir kasaba gidip pirzola, biftek, kusbasi isteyebilirmissiniz. Çiplak bir çocuk vücudunun bir kismi önünüze getirilir ve istediginiz parçalari kestirebilirmissiniz. Bir kizin veya oglanin kalça kismi, en lezzetli bölümmüs ve dana kotlet olarak satilan en pahali etmis. John orada çok uzun kalmis ve insan etine karsi bir düskünlügü olusmus. New York’a dönünce biri 7 digeri 11 yasinda iki oglan çocugu çalmis. Onlari evine götürüp soymus ve bir dolaba kapamis. Sonra tüm giysilerini yakmis. Her gün etlerinin iyi ve yumusak olmasi için onlara iskence yapip dövmüs. Önce 11 yasindaki oglani öldürmüs, çünkü onun poposu daha tombul ve tabi ki daha etliymis. Kafasi, kemikleri ve bagirsaklarindan baska vücudunun her bir parçasini pisirip yemis. Firinda pisirmis (tüm popsunu), haslamis, kizartmis ve kusbasi yapmis. Küçük oglana da ayni seyleri yapmis. Ben o zamanlar 409 Dogu 100. Sokak’ta oturuyordum. Bana insan etinin çok lezzetli oldugunu o kadar sik söylemisti ki ben de tatmayi aklima koydum. 3 Haziran 1928 Pazar günü sizin 406 Bati 15. Sokak’taki evinize geldim, peynir ve çilek getirdim. Öglen yemegini birlikte yedik. Grace, kucagima oturdu ve beni öptü. Onu yemeyi aklima koydum. Onu bir partiye götürecegimi söyledim. Siz de evet gidebilir dediniz. Onu Westchester’da daha önce gözüme kestirdigim bos bir eve götürdüm. Oraya vardigimizda ona disarida beklemesini söyledim. Kir çiçekleri toplamaya basladi. Yukari çiktim ve tüm giysilerimi çikardim. Çikarmasaydim üzerlerine kanin bulasacagini biliyordum. Her sey hazir olunca, pencereden onu çagirdim. O odaya girinceye kadar bir dolapta saklandim. Beni çiplak görünce aglamaya basladi ve merdivenlerden inmeye çalisti. Onu yakaladim ve o da bana annesine sikayet edecegini söyledi. Önce onu tamamen soydum. Nasil da tekmeledi, isirdi ve tirnakladi. Bogazini sikarak onu öldürdüm ve sonra da etlerini odama götürebilmek için ufak parçalara böldüm. Pisirdim ve yedim. Firinda pisen küçük poposu öylesine yumusak ve tatliydi ki. Tüm vücudunu yemem dokuz gün sürdü. Ona tecavüz etmedim, ama istesem bunu yapabilirdim. Bir bakire olarak öldü.

ALBERT FİSH ' İN HASTALIKLI MEKTUBU .

RE: SERİ KATİLLER - aeon - 11-08-2009 02:21 PM

HAROLD SHİPMAN

[Resim: astro2atw01haroldshipma.th.gif]

[Resim: 33111.th.jpg]

ingiliz doktor.tam 250 (İKİYÜZELLİ) kişiyi öldürdüğünü itiraf etmiş.
iğneyle uyutmuş hepsini.

Cvp: RE: SERİ KATİLLER - aeon - 11-08-2009 02:23 PM

' Yazılan:Bütün şüphelerin ötesindeki katil

İngiliz Doktor Harold Shipman’ın 27 yıllık meslek hayatında 250 kişiyi öldürdüğü raporla belgelendi. Yakın tarihimizin en ilginç seri katili olarak da değerlendirilen Shipman, İnglitere’nin Manchester bölgesinde doktorluk yapıyordu.

“Bütün şüphelerin ötesindeki katil” olarak da nitelendirilen Dr. Shipman hakkındaki rapor hakim Janet Smith tarafından hazırlandı. Shipman’ın 1971-1998 yılları arasında toplam 250 kişiyi öldürdüğü tahmin ediliyor. Shipman’ın hastalarını yüksek dozda morfinle öldürdüğü belirlendi.

Dünya tarihinde bir tek seri katil Shipman’dan daha fazla insan öldürdü. O da Kolombiyalı Pedro Lopez Monsalve. 1980 yılında yargılanan Monsalve’nin 1970’li yıllarda Kolombiya, Peru ve Ekvator’da 300 kişiyi öldürdüğü belgelenmişti. Monsalve, 60 kız ve erkek çocuğunu tecavüz ettikten sonra öldürmüştü.

Dr. Shipman hakkında şimdiye kadar beş rapor daha hazırlandı. Hakim Smith hazırladığı yeni raporunda Shipman’ın 15 yeni cinayet daha işlediğini belgeledi. Bu cinayetlerin ise İngiltere’nin Yorkshire bölgesinde 1971-74 yılları arasında henüz genç bir doktorken gerçekleştiği belirlendi.

İntihar etti

Shipman hakkındaki ilk şüpheler ise Pontefract’ta 137 şüpheli ölümün kendisi ile bağlantılandırılması sonucunda başlamıştı. Hakim Smith raporunu kamuoyuna açıklarken yaptığı değerlendirmede, “Benim çıkardığım sonuç Shipman’ın yaklaşık 250 kişiyi öldürdüğü” dedi.

Shipman Pontefract hastanesinden sonraki cinayetleri ise Hyde’de bulunan kabinesinde gerçekleşti. Evli ve dört çocuk babası olan Shipman, 1998 yılında bir cinayet sonucunda tutuklandı. 2000 yılında ise işlediği 15 cinayetten dolayı ömür boyu hapis cezasına çarptırılan Shipman geçtiğimiz yılın ocak ayında 57 yaşındayken hücresinde intihar etti.

1971-1974 yılları arasında işlenen cinayetlerden sadece üçünün Shipman tarafından işlendiğinin belgelendiğini açıklayan Smith, 12 cinayetin daha Shipman tarafından yapıldığına yönelik şüphelerinin bulunduğunu açıkladı. Bu cinayetlerden birisi de 4 yaşındaki bir kız çocuğunun 1972 yılında öldürülmesi.

Smith, Shipman’ın kabinesinde meydana gelen ölüm olaylarının yüzde 15’nin şüpheli olduğunua belirtti. Yapılan hesaplara göre de ise bu rakam 237 ile 238 arasında değişiyor. Pontefract’taki şüpheli ölümler de Shipman’ın listesine eklendiğinde toplam 250 dolayında cinayet oluyor.

RE: SERİ KATİLLER - aeon - 11-08-2009 10:43 PM

unabomber ve harold shipmanın marsları çok agresif tipte değil.
işledikleri cinayetlerde ; daha çok bombalı mektup ve iğneyle uyutma şeklinde;
demekki marsında aktif olması durumunda cinayetler daha kanlı ve vahşi oluyor.
diğer kanlı canlı cinayet işleyenlere baktığımızda marslar , genellikle uranüs ,jupiter gibi gezegenlerle güçlü açılar yapmış .
veya mars pluto açıları mevcut.