Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Venüs & Mars - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: İLİŞKİLER ASTROLOJİSİ (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Konu: Venüs & Mars (/showthread.php?tid=1225)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11

Cvp: Venüs & Mars - JoMaJa - 03-09-2010 06:13 PM

Venüs+Mars bu iki gezegen feci halde şu aralar dikkatimi çekmekte.Çünkü oldukça şaşırarak farkettim ki.

Gelecek sene
solar arc ta marsım venüsümle birleşecek
ikincil ilerletimde venüs+mars birleşimi tam olarak gerçekleşecek
güneş dönüşü haritamda venüs+mars birleşimi olacak

genellikle mars bana dokununca bende bir yerler gitme - yer değiştirme vb. durumlar oluyor.ama bu kadar birleşmeyi görünce ne olacak komple yeryüzünden mi taşınacağım diye düşünmeye başladım.

neyse herşeyin hayırlısı.gelecek sene birşey olursa gelir bu mesajıma bidaha bakarım.

RE: Venüs & Mars - Messa - 06-28-2010 06:25 PM

venüs - mars karesi ( 90 derece ) ;

karşı cinsle ilgili , kıskançlık vb. sorunlara işaret edebilir. oldukça tutkulu bir doğaları vardır ve aşkın tensel yanı bazen duygusal tarafına baskın çıkabilir.
fiziksel cazibe verir. eğer haritada bu etkiyi besleyen bir iki faktör daha varsa huzurlu ilişkiler kurmaları zordur.

Venüs ve mars haritamda kare yapmış. İlişkilerde çok da iyi değilimdir sebebi bundan sanırım.

RE: Venüs & Mars - Nâr - 06-28-2010 07:56 PM

benim venüs ve mars konumuma benziyor arkadaşın haritası venüs aslan, mars akrep kare benimde ilşkilerim çok zorlayıcı , gergin , huzursuz öfkeyi kavga ede ede boşaltmamız o an için rahatlama sağlasada sonrasında bana naptım ben ya o ben miydim dedirtiyor .. ama tabii benim mars uranüs kavuşumum olduğu için daha da şiddetli yaşıyor olabilirim.. sanırım ki bu döngü ömür boyu gidecek aðla... karşıdaki kişi değişse bile ...
Sevmiyorum artık haritamı ...

RE: Venüs & Mars - Derin - 06-28-2010 09:26 PM

bende de var bu kareden ki marsım balık ama bende ilişkiler konusunda pek iyi değilim ne yazık ki

RE: Venüs & Mars - Nâr - 06-28-2010 09:29 PM

(06-28-2010 09:26 PM)Derin Yazılan:  bende de var bu kareden ki marsım balık ama bende ilişkiler konusunda pek iyi değilim ne yazık ki

evli misiniz ?

RE: Venüs & Mars - Derin - 06-28-2010 09:33 PM

değilim makara sanırım evlenemicem

RE: Venüs & Mars - Nâr - 06-28-2010 09:37 PM

bende tavsiye edemicem makara evliyim gülücük

RE: Venüs & Mars - Messa - 06-28-2010 10:38 PM

Evet sinirlenince öfkemin büyük kısmını içime atıyorum. Kenara çekilip sönmesini bekliyorum. Kavga etmek iyi aslında da işte karşındaki nasıl olacak.

RE: Venüs & Mars - sessizgidiş - 07-13-2010 06:38 PM

(06-28-2010 06:25 PM)Messa Yazılan:  venüs - mars karesi ( 90 derece ) ;

karşı cinsle ilgili , kıskançlık vb. sorunlara işaret edebilir. oldukça tutkulu bir doğaları vardır ve aşkın tensel yanı bazen duygusal tarafına baskın çıkabilir.
fiziksel cazibe verir. eğer haritada bu etkiyi besleyen bir iki faktör daha varsa huzurlu ilişkiler kurmaları zordur.

Venüs ve mars haritamda kare yapmış. İlişkilerde çok da iyi değilimdir sebebi bundan sanırım.

bende öyle sert bir açı yok ama fena halde kıskancımdır ikili ilişkilerde şaşırır kalırsın :D hatta venüsüm ikizler marsım koç düşün =) bence şartlama kendini yine de =)

RE: Venüs & Mars - NinMeSarRa_ - 07-16-2010 02:26 AM

(07-13-2010 08:39 PM)Vena Yazılan:  Venüs-Mars sert açıları aşırı kıskançlık vermez, Venüs'ün bulunduğu burç özellikle bu durumda önemli, daha derin kıskançlığı veren Plüto açıları ki yine Venüs'ün burcuna göre ( tabii haritanın tümü özellikle Ay ) değişir.

Venüs- Mars birleşmelerinde ve sert açılarında aşkta rekabet teması öne çıkabilir.Bu da kıskançlık verebilir.