Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Transit Venüs İkizler Burcunda - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: GÖKYÜZÜ GÜNDEMİ (/forumdisplay.php?fid=316)
+--- Konu: Transit Venüs İkizler Burcunda (/showthread.php?tid=5399)

1 2 3 4

RE: Transit Venüs İkizler Burcunda - gullusutcu - 06-15-2012 08:36 PM

Ben de lise yıllarımdan bir arkadaşımla 2005 yılında karşılaşmıştık.Bir daha ne görüştük,ne de telefonlaştık.Dün bir telefon geldi . Arayan bu arkadaşımdı.gülücük

RE: Transit Venüs İkizler Burcunda - ateskızı - 06-22-2012 03:11 PM

Ben de üniversite yıllarındayken hoşlandığım bir arkadaşımla görüştüm geçenlerde, ama daha ileriye gitmedi, şimdilik diyelimdil çýkarma
(06-14-2012 10:30 PM)Neptunian Yazılan:  
(06-14-2012 03:02 PM)zeynep_muteal06 Yazılan:  Venüs İkizler retrosu 15 Mayıs - 27 Haziran tarihleri arasında gerçekleşecek. Venüs İkizler retrosunun önemli ifadelerinden biri , geçmişe ait biriyle alakalı haber almak olabilir. Geçmişe ait bu kişi eski sevgili olabilir yada bir süredir görüşmediğiniz ve ilişki kurma potansiyeli olan bir tanıdık olabilir. O kişiyle alakalı bir haber almak hatta şartlar müsaitse o kişiyle iletişime geçmek ihtimalini not düşelim. (neptunian)

Çok doğru bir tespit. 24 mayısta çok sevdiğim, uzun süredir haber alamadığım eski bir arkadaşımla telefonda görüştüm ve haber aldım.

paylaştığınız için teşekkür ederim, bu tür veriler elimizdeki bilgileri daha da sağlamlaştırıyor verygood