Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Nikolai Valuev (rus boksör) - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: ÜNLÜLERİN DOĞUM HARİTALARI (/forumdisplay.php?fid=34)
+---- Forum: Spor (/forumdisplay.php?fid=258)
+---- Konu: Nikolai Valuev (rus boksör) (/showthread.php?tid=3312)

1 2 3 4

Cvp: RE: Nikolai Valuev (rus boksör) - SeLiN - 11-11-2009 11:56 PM

aeon Yazılan:
Sagittarius Yazılan:Aeon bu seferde Boksörlere takmışsın:D kafamda oluşan teorilerden hangisi doğru acaba =)

şimdi yapı olarak
çiçek böcek konular açan biri değilim.ama önyargı var yaw.;)

kafamdaki konuları zaten tam açamadım .kim bilir o başlıkları açsam beni yaşatmazsınız gülücük)

epilepsi açtık şüphelenildi ; seri katil imasıyla karşılaştım ; gülücük)

Sen algolle doğmuştun dimi? Bak şimdi tırsmaya başladim:D

RE: Nikolai Valuev (rus boksör) - aeon - 11-12-2009 12:04 AM

sizin bu ön yargılarınız yüzünden (sagittariusla ) gülücük)
birçok başlığı açamıyorum.anında yaftagülücük)

aslında kafamda ne konular var.
asıl sagittariustan kork.o gülen jupiterin arkasında , avını ham yapacak bir akrep vargülücük)

Cvp: RE: Nikolai Valuev (rus boksör) - aeon - 11-12-2009 01:07 AM

Sagittarius Yazılan:ama Aeon açtığın konular çok şüphe uyandırıcı:D
epilepsiyi açtın bide en başa yazdın Merkür-Ay açıları sende var
seri katilleri açtın Plüto 12.ev 8.ev bağlantıları diyosun sende var
şimdi bide boksörler Marsları dikkat çekiyo diyosun bu forumda Marsı en dikkat çeken üyelerden birisingülücük)

hani hani nerde önyargı güzel güzel inceliyoruz yazdıklarını sonrası böyle bi yargıya varıyoruz heralde:D zatenkisi gizli tarikatlarlada ilgilisin:D sonrası bide kendini gizleme amaçlı bana Bundy yakıştırması yapıyosun:D hatta ve hatta yokluğumdan istifade arkadaşımı bana karşı kışkırtmaya çalışıyosun:D artık foyanı ortaya çıkardımgülücük)

eh sagittarius senin şu stelyumu da 8.eve koyup seri katillere eklerim görürsün gününü gülücük)
üşenmemiş ufaktan analiz yapmış yaw gülücük
valla hayatımda 5-6 defa şiddete bulaştım.oda mecburiyetten ;) (hemen parentez açayım sıradan kavga , yoksa aeon 5-6 kişiyi öldürmüşe çıkar adım ;)
onun dışında sakin bir insanım.bulaşmadıktan sonra ısırmam.

açmayı düşündüğüm konulardan birisi terör örgütü liderleri ama tırsmaya başladım ;)

Cvp: Nikolai Valuev (rus boksör) - aeon - 11-12-2009 01:24 AM

Sagittarius Yazılan:gülücük yok yok sen bu tip konuları açmaya devam et iyi gidiyosunverygood banada daha fazla teori için daha fazla malzeme çıksındil çýkarma

yüz tane şüphe bir tane gerçek etmez ;).ayrıca , halamın bıyıkları olsa amcam olurdu gülücük)

Cvp: RE: Nikolai Valuev (rus boksör) - Félicé - 11-12-2009 01:31 AM

aeon Yazılan:kafamdaki konuları zaten tam açamadım .kim bilir o başlıkları açsam beni yaşatmazsınız gülücük)

Kafandaki konuları açmandan büyük memnuniyet duyarım;)

Cvp: RE: Nikolai Valuev (rus boksör) - aeon - 11-12-2009 01:36 AM

Nevrotik Yazılan:
aeon Yazılan:kafamdaki konuları zaten tam açamadım .kim bilir o başlıkları açsam beni yaşatmazsınız gülücük)

cafede çok fazla özgür bir araştırma ortamı olmuyor.

ama ilkini söyleyim terör örgütü liderleri , sıradan yasal (mesela sol örgüt) örgüt mensupları bu konuda sivrilmiş bir kaç kişinin haritası var.

mesela apo vs. düşünüyorum.ama ideolkij tartışma olursa diye korkum var.
şimdi apoyu işlerken vatan millet sakarya moduna girdik mi işin içinden çıkılmaz. ya da duygu katarsak .

Cvp: RE: Nikolai Valuev (rus boksör) - melis_bk - 11-12-2009 01:47 AM

aeon Yazılan:
Nevrotik Yazılan:

ama ilkini söyleyim terör örgütü liderleri , sıradan yasal (mesela sol örgüt) örgüt mensupları bu konuda sivrilmiş bir kaç kişinin haritası var.

şimdi apoyu işlerken vatan millet sakarya moduna girdik mi işin içinden çıkılmaz. ya da duygu katarsak .
En masumundan başla duygusal nabza bakalım kılıç sesleri gelirsw banu alkanla devam..

Cvp: RE: Nikolai Valuev (rus boksör) - Félicé - 11-12-2009 01:49 AM

aeon Yazılan:
Nevrotik Yazılan:

Başlığa 'rasyonel paylaşımlar kabul edilir' diye not düşersin, en fazla modlar yada admin siler, olur biter..