Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: BURÇLAR (/forumdisplay.php?fid=24)
+---- Forum: Başak (/forumdisplay.php?fid=50)
+---- Konu: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... (/showthread.php?tid=4853)

1 2 3 4 5 6

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Mavisahram - 07-12-2011 09:22 PM

Basak erkek ya da kadin ama genel olarak erkeklerinin, cok karasevdaya tutulduklarini duydum gülücük Basak erkekleri ikinci bir evlilik yaparlar mi acaba ?çiçek

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Moda - 07-12-2011 09:42 PM

Hehe ben de diyorum ki başak erkeği ve başlamayan aşk,romantizm ne o da ne :D

Astrolojiden anlamayan iki arkadaşım bir defa ondan hoşlanan bir erkek hakkında yorum yapmışlardı.Sanki bir gariplik var tamam çok iyi düzgün mukkemel de sanki biraz fazla mı muhendis :D

kızda muhendis buarada :D

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - proyuris - 07-12-2011 09:54 PM

Hanginiz bir başak erkeğinin dünyasına girdiğiniz bilemem ama bu masalsı dünyaya girip tadını alanların nazar değmesin diye başkalarına söylediği yalanları duyduğumda çok şaşırmıştım :-) Rüya gibi sonsuz aşk vardır diyorum. İlgilenenlere veya ayrıntılı bilgi isteyenlere bir başak erkeği bulmalarını tavsiye ediyorum :-)

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Scorpion - 07-12-2011 09:58 PM

gülücük bizdede var başak ama öyle sonsuz aşk hikaye gibi sanki :D

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Messa - 07-12-2011 10:01 PM

Başak burcu kendi halimizde dünyamızda yaşıyoruz işte gülücük

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Mavisahram - 07-12-2011 10:06 PM

Seviyorum böyle kisileri...kendi dünyalarinda yasayanlara ilgim vardir.. cünki her insan kendi ic dünyasinda gezilesi, o kadr güzellikler tasirki.. ortak olmak gibisi yoktur... Tabi kendi dünyasini acmak isteyene acar ya da girebilmek marifet...

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - Garavu - 07-12-2011 10:41 PM

(07-12-2011 09:58 PM)Scorpion Yazılan:  gülücük bizdede var başak ama öyle sonsuz aşk hikaye gibi sanki :D
sonsuz aşk diye bişey yoktur çünkü aşk dediğin şey lolipoptur, bitmeyen şeker olmadığına görede er geç şekeri biter sapı elinde kalır.. puhaha3

bizde sevgi var, oda mezara kadar yavru ceylanım rahat ol :D

mühendis sevgilisi olanlara altın öğütler.. - Nâr - 07-12-2011 11:06 PM

sanki başak erkeği için yazılmış gibi gözkýrpma
başak ve oğlak karışımı olan eşim için de birebir tarif :D

Mühendis sevgili genel olarak muhaliftir.

- Mühendis sevgiliye ispat edemeyeceğiniz iddialarla gitmeyin, üzülürsünüz.

- Mühendis sevgili siz gözünün önünde bir halt yemedikçe kıskanmayacaktır, boşuna kıskandırmaya uğraşmayın.

- Mühendis sevgili ile tartışırken kullanılmaması gereken kelimeler; "hissediyorum, öyle gibi geldi, bence öyle, içime doğdu, "

- Mühendis sevgili çiçek alsın istiyorsanız "Bana çiçek al" demeyin, "Bana yarın bir buket gül getir ve köşedeki çiçekçiden al" diyin.

- Mühendis sevgilinizi arkadaşlarınızla tanıştırıp bir anda kaynaşmalarını beklemeyin.

- Mühendis sevgilinizin üniversiteden tanıştığı, küfürleşerek konuştuğu, saatlerce anlamadığınız kelimelerle bezenmiş ders muhabbetleri yaptığı birtakım arkadaşları olacaktır. Sevin onları, kabullenin. Mümkünse arkadaşlarınızla tanıştırın. Çünkü onlardan asla kurtulamayacaksınız.

- Mühendis sevgilinize kavga anında peşinizde koşup köpek olması için "Seni artık sevmiyorum "demeyin. Beyni komutlarla çalışan bu adam ciddiye alarak bir daha aramayabilir.

- Güzel kız görünce bakacaktır, kızmayın, kötü bir niyeti yok, sadece tanımadığı bir türü inceliyor.

- Ve son olarak, Mühendis bir sevgiliniz varsa ve "Seni Seviyorum" diyorsa, kıymetini bilin, adamı kaçırmayın :D

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - mutluluklar - 07-12-2011 11:07 PM

başak erkeğinin aşkı bitmiyomuymuş... gülücük

RE: Başak erkeği ve bitmeyen aşk... - bu şarkı yarınlara - 07-12-2011 11:20 PM

çok yakışıklı bir erkek kardeşim var. inşaat mühendisi. başak vurgusu var kendisinde. güneş, mars, venüs, merkür stelyumu ask yazılanlar aşağı yukarı uyuyor. ablasına karşı kıskanç değil. pek karışmaz ama sevgilisine çok müdahale edeceğini düşünüyorum

bir de yine çok yakışıklı bir dayım var. makine mühendisi. yükseleni başak ama burcu akrep ay burcu boğa... oovv feci kıskanç. bana bile karışıyor. allah eşine sabır versin canımsın. ona pek uymuyor bu yazılanlar.