Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz.
Venüs - Satürn Açıları - Yazdırılabilir Sürüm

+- Türkiye'nin en büyük astroloji platformuna hoş geldiniz. (http://www.astrosohbet.com/forum)
+-- Forum: ASTROLOJİ (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Forum: AÇILAR (/forumdisplay.php?fid=30)
+---- Forum: Venüs Açıları (/forumdisplay.php?fid=196)
+---- Konu: Venüs - Satürn Açıları (/showthread.php?tid=4257)

1 2 3 4

RE: Venüs - Satürn Açıları - merkürijüp - 12-19-2010 07:45 PM

Bende de Satürn 45 Venüs var. Aşk ilişkilerinde başarısızım nedeni sadece bu açı olmayabilir yada etkisi az olabilir belkide ama satürn geciktiri olduğu için acaba 29 yaş döngüsünden sonra mı tatlısı verir?

RE: Venüs - Satürn Açıları - astrosohbet - 12-19-2010 08:13 PM

(12-19-2010 07:45 PM)serap Yazılan:  Bende de Satürn 45 Venüs var. Aşk ilişkilerinde başarısızım nedeni sadece bu açı olmayabilir yada etkisi az olabilir belkide ama satürn geciktiri olduğu için acaba 29 yaş döngüsünden sonra mı tatlısı verir?

Yay burcu isteğine sahipsin ve kolayca kaynaşmak isteyen Ateşli bir doğan var.

Ancak Ay burcunun elementi Toprak ve güvenmeye ihtiyacın var ayrıca Şiron etkisi seni biraz tutuk , seçici yapıyor olmalı.

Yani Ateş tarafınla Toprak tarafın birbirinin önünü kesiyor gibi.

Tam Yay gibi sıcak ve neşeli vakit geçireceğin bir zamanda içindeki Toprak Kız seni frenleyip karşı tarafa CESARET VERMEYEN davranışlarda bulunmana sebep olabilir.

RE: Venüs - Satürn Açıları - Yargıç - 12-25-2010 12:44 AM

(11-23-2010 11:20 PM)Yıldırım Yazılan:  * İlişkilerde sevilmeme , beğenilmeme , red edilme gibi endişeler baskın olabilir.

* Uzun vadeli ilişkiler kurmak üzerine doğal bir hüneri vardır.

koçtaki venüsümü terbiye etmiş iyi olmuş gülücük

RE: Venüs - Satürn Açıları - ayşe kara - 01-16-2011 10:14 PM

venüs satürn olumlu açısı sadakat ve ilişkiyi uzun zamana yaymak ve sevgi göstermedengülücük venüs nekadar dayanabilirse ilişki okadar sürergülücük

RE: Venüs - Satürn Açıları - Yargıç - 02-06-2011 08:06 PM

venüs satürn kavuşumum var ve giyim kuşamıma hiç dikkat etmem, dış görünüşüme aldırmam, kızlar yüzünde sivilce çıkınça çıldırır ben oynicak bişey buldum diye sevinirim:P sonra dışarıdan duruşumun, görüntümün ne kadar itici olduğunu biraz geç de olsa farkettim ve düzgün olmayı daha çok "ciddi"ye almaya başladım.tüm bunlar satürnün işi dimi:)ah satürn senin yüzünden yıllardır bi fotoğrafımda düzgün çıkmadım:D

RE: Venüs - Satürn Açıları - ayşe kara - 03-17-2011 10:13 PM

natalde venüs satürn 120 açı sadakat dışında bi hayrı varmıgülücük

RE: Venüs - Satürn Açıları - Félicé - 03-18-2011 12:17 AM

Sert açısı olsaydı o zaman üçgen açının ne kadar hayırlı olduğunu anlardın:D

RE: Venüs - Satürn Açıları - mutluluklar - 04-08-2011 05:12 AM

venüs 120 satürn açısı var.sadakatliyim tabikide..gerçi herkes sadakatli olduğunu düşünür yada savunur ... ama herkesden sakladığı duyguları vardır insanın,ben orda bile sadakatsizlik yapamadım hiç,kendi içimde bile başkasını düşünmeme izin vermez aklım... kimse görmesede gizli duygularımı Allah görür, bilir sonuçta;) ben kendimi kandıramam , bu yüzden başkasını da kandıramam.. başkasını kandırabilmem için önce kendimi kandırabilmem lazım,,, bu da hiç bi zaman olmıycak adım kadar eminim. verygood

RE: Venüs - Satürn Açıları - su perisi - 04-17-2011 01:37 AM

Venüs satürn 150... karşıt yada kare kadar etkili değil diye umuyorum.Gerçi yaş 30'u geçti; geciktirdi ama...Daha kötü bi durum yaşatmayacağını umuyorum.

RE: Venüs - Satürn Açıları - unique - 05-04-2011 05:12 PM

benim venüz saturn birleşme açısı var 9. evde ikizlerde açı orbu 5 derece.. ayrıca venusum geri harekette ve yukselenimde terazi.. bununla ilgili yorum yapacak olan varmı?